To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

Moderatorzy - Nowe, porządki, organizacja, korekta w Regulaminie

Pajter - 2014-04-14, 17:23
Temat postu: Nowe, porządki, organizacja, korekta w Regulaminie
Witam Was,

Jak wiadomo z Komunikatu Rady STS przejąłem pieczę nad grupą Moderatorów, więc biorę się do roboty.

Po pierwsze chciałem ogłosić, że z grupy wylecą Jadran oraz Świder, gdyż są totalnie zbędni. Grono Moderatorów zasili za to dobrze znany Adryss, który wykazuje dużą aktywność na forum, a w przeszłości był już "Porządkowym" w tym naszym syfie.

Skład grupy przedstawia się więc następująco: Boom, Domin, Kozioł, Adryss no i moja skromna osoba jako opiekun.

Myślę, że każdy wie co ma robić, wie na czym polega porządek i zna powszechnie przyjęte zasady współżycia społecznego związane z kulturą.

Myślę, że taki skład da pewność co do tego, że będziecie swoją funkcję wykonywać odpowiedzialnie. Jesteśmy dorosłymi ludźmi, myślę, że nikomu nic tłumaczyć nie muszę.

Nie będę też robił jakiejś rozpiski kto za jaki dział odpowiada, po prostu jeśli ktokolwiek z Was uzna, że został naruszony Regulamin to upomina bądź ostrzega (jeśli stwierdzi, że warm nie jest niezbędny).

Kolejna uwaga jest taka, że Regulamin obowiązuje wszystkich(!), ale myślę, że raczej powodów do wlepiania warmów Moderatorom nie będzie.

Nie myślcie też sobie, że jak ktoś jest Moderatorem to ma władzę. Za każdy samopas i tego typu sprawy jak robienie z siebie Boga i wlepianie warmów komu się nam podoba będę WYRZUCAŁ z grupy.

Proszę też aby każdy podawał logiczne powody dania komuś ostrzeżenia, bo później są odwołania i syf.

Co do zmian regulaminowych będę informował. Wszystkie pytania i wątpliwości też kierujcie do mnie, pomogę jak będzie taka potrzeba.

Pozdro

Adryss - 2014-04-14, 19:13

Witam wszystkich i dziękuję za posadę :lol:
Kozi - 2014-04-14, 19:14

Czekam na pieniądze, które wpłyną na moje konto od Ciebie.
Adryss - 2014-04-14, 19:39

Doładowanie telefonu może być?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group