To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

Kierownictwo Ligi - Pytania, uwagi, pomysły - Pytania do Rady STS

Boom - 2014-04-03, 17:05
Temat postu: Pytania do Rady STS
Myślę, że prędzej czy później taki temat powstanie ;p
Od razu pytanie czy będzie możliwość zmiany nicków?

Ros - 2014-04-03, 20:43

Kaka napisał/a
Jako członek komisji powinieneś być niezależny a tutaj tym postem jakoś tak Ci to nie wychodzi. Nie ma zakazu głosowania w poszczególnych ligach i chciałbym tego się trzymać jak najdłużej.

Na razie małe ostrzeżenie dostajesz.


Ostrzeżenie było i sytuacja znów się powtórzyła.

http://www.stspl.eu/forum...p=227452#227452

Kiedy Machu zostanie wyrzucony z komisji ?

Speedwayfan - 2014-04-03, 21:09

Boom napisał/a
Od razu pytanie czy będzie możliwość zmiany nicków?

Dyskutujemy nad tematem. Odpowiedź powinna być w kolejnym komunikacie.

Ros napisał/a
Ostrzeżenie było i sytuacja znów się powtórzyła.

http://www.stspl.eu/forum...p=227452#227452

Kiedy Machu zostanie wyrzucony z komisji ?

'Taki post lub temat nie istnieje, być może został przed chwilą usunięty, wróć i spróbuj ponownie' :) Ale chyba wiem o co chodzi mniej więcej. Na razie zostaje, a Barnej jako przedstawiciel Rady w komisji będzie miał pewnie na uwadze takie sytuacje.

Ageroth - 2014-04-03, 21:36

Czy w ogóle będzie w tym sezonie SEC? Z góry dzięki za odpowiedź :D
Kaczy - 2014-04-03, 21:47

Ageroth napisał/a
Czy w ogóle będzie w tym sezonie SEC? Z góry dzięki za odpowiedź :D


Jako, iż pytanie dotyczy bezpośrednio mnie - tak, będzie. Nie miałem terminów na rozegranie eliminacji, gdyż odbywało się GP Challenge. Od przyszłego tygodnia ruszamy z SEC, bez nerwów.

ZielaQ - 2014-04-03, 22:55
Temat postu: Re: Pytania do Rady STS
Boom napisał/a
Myślę, że prędzej czy później taki temat powstanie ;p
Od razu pytanie czy będzie możliwość zmiany nicków?


Raczej nie powinno być takiej możliwości. Do tej pory nie było można zmieniać nazwy i wszystko było na swoim miejscu.

Kozi - 2014-04-03, 22:58

Wszystko jest w trakcie rozmów, niebawem będzie odpowiedź na pytanie Boom'a tak jak wyżej napisał Speed'y :)
Boom - 2014-04-04, 00:04

ZielaQ po pierwsze pytałem rady :) Po drugie zmiana nicków miała miejsce, tylko za czasów Deboera tego nie było :)
Kozi - 2014-04-04, 00:14

Boom napisał/a
ZielaQ po pierwsze pytałem rady :)


Już nie chciałem być hujem i nie pisałem tego :P

Skrzypek - 2014-04-04, 09:27

Powoli zacząłem dodawać powtórki z meczów, jednakże są one wrzucane na podstawie tych z umieszczonych na forum, a nie wysłanych mailowo. Do maila jeszcze z Vistem nie mamy dostępu.
ZielaQ - 2014-04-04, 13:02

Boom napisał/a
ZielaQ po pierwsze pytałem rady :) Po drugie zmiana nicków miała miejsce, tylko za czasów Deboera tego nie było :)


Widocznie nie wiem co było kiedyś :D Mój staż nie robi furory, ale sądzę że nie ma potrzeby aby była możliwość zmiany nicków 8)

Kozioł napisał/a
Już nie chciałem być hujem i nie pisałem tego :P


http://pl.wiktionary.org/wiki/chuj

Kozioł nie skracaj męskości o 25% :devil:

Zawisza - 2014-04-04, 13:07

Boom a co chcesz zmienić na Bum Bum ?
Sam zmieniłem nick, ale po co wam to wprowadzać? Pamiętam jak była taka możliwość, to był płacz że ludzie wymyślają chuje muje.

Bobby - 2014-04-04, 13:09

ZielaQ napisał/a
Boom napisał/a
ZielaQ po pierwsze pytałem rady :) Po drugie zmiana nicków miała miejsce, tylko za czasów Deboera tego nie było :)


Widocznie nie wiem co było kiedyś :D Mój staż nie robi furory, ale sądzę że nie ma potrzeby aby była możliwość zmiany nicków 8)

Kozioł napisał/a
Już nie chciałem być hujem i nie pisałem tego :P


http://pl.wiktionary.org/wiki/chuj

Kozioł nie skracaj męskości o 25% :devil:


Jest to temat do nazwą: Pytania do Rady STS. Co prawda, jeszcze nie jest nigdzie napisane, że post nie na temat = warn, ale upominam. Gracze tutaj mają zadawać pytania, a radni odpowiadać i to na tyle... Swoje sądy proszę upubliczniać w innym temacie na forum. Pozdrawiam. //Bobby.

Kozi - 2014-04-04, 13:20

Zawisza napisał/a
Boom a co chcesz zmienić na Bum Bum ?
Sam zmieniłem nick, ale po co wam to wprowadzać? Pamiętam jak była taka możliwość, to był płacz że ludzie wymyślają chuje muje.


Jest taka opcja, żeby nie było z tym większego problemu i oczywiście nick będzie musiał być zatwierdzony przez nas bądź przez człowieka który będzie się tym zajmował :)

Lays - 2014-04-04, 14:36

Kto odpowiada za aktualizacje tabeli? Bo np. EkstrLiga jest nadal nie zaaktualizowana (znaczy tylko mecz szs-bps) natomiast inne sa zaaktualizowane, wiec tego nie rozumiem
Bobby - 2014-04-04, 14:44

Lays napisał/a
Kto odpowiada za aktualizacje tabeli? Bo np. EkstrLiga jest nadal nie zaaktualizowana (znaczy tylko mecz szs-bps) natomiast inne sa zaaktualizowane, wiec tego nie rozumiem


Barnej w komunikacie jasno o tym napisał. Cytuję najważniejszą część: 4. Opiekę nad tabelami i statystykami nadal sprawować będzie Valus.. Pozdrawiam. //Bobby

Lays - 2014-04-04, 15:09

Dz. Z telefonu wszedlem i nie czytalem ;)
Graceman - 2014-04-05, 10:56

Czy zamierza rada wprowadzić od nowego sezonu kontrakty wielosezonowe ?
Kozi - 2014-04-05, 12:25

Powiem szczerze, że nie zastanawialiśmy się jeszcze nad tym, bo mamy w głowach inne pomysły, jeżeli chodzi o dalszą grę w kreski. Pomysł mimo wszystko jednak jest godny uwagi i na pewno zostanie między nami skonsultowany.
WrobelKSUL - 2014-04-05, 14:47

Co z turniejem SEC?
Amber Mouse - 2014-04-05, 14:54

Cytat
Jako, iż pytanie dotyczy bezpośrednio mnie - tak, będzie. Nie miałem terminów na rozegranie eliminacji, gdyż odbywało się GP Challenge. Od przyszłego tygodnia ruszamy z SEC, bez nerwów.


Kaczy już o tym wspominał. Następnym razem zanim zadasz pytanie przeczytaj poprzednie posty.

Widewolf - 2014-04-05, 18:22

Czy wprowadzicie do następnego moda Poznań09?
Mateo - 2014-04-05, 21:29

Czy ogarniecie programy online w takich turniejach jak MPPK i DPL? Aby nie było z tym kłopotów jak zawsze...
Speedwayfan - 2014-04-06, 00:08

Widewolf napisał/a
Czy wprowadzicie do następnego moda Poznań09?

Nie.
Mateo napisał/a
Czy ogarniecie programy online w takich turniejach jak MPPK i DPL? Aby nie było z tym kłopotów jak zawsze...

Jest taki plan, aby zająć się tym tematem, jednak nie jest pewne czy zdąży się z tym na ten sezon. Znamy ten problem i będziemy działać.

Vodecka - 2014-04-06, 02:58

Widewolf napisał/a
Czy wprowadzicie do następnego moda Poznań09?


Kocham Cię Grzegorz.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group