To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

FAQ - Problem ze sterownikami karty graficznej

Szmitek - 2014-02-24, 18:43
Temat postu: Problem ze sterownikami karty graficznej
Siemka
Zrobiłem format, do czego zmusił mnie wysypany system ale mam problem z kartą graficzną.
Zainstalowałem sterowniki, ale komp zachowuje się jakby w ogóle ich nie było, podczas przeglądania stron, przesuwania obiektów skacze mi obraz. Ktoś wie jaka może być tego przyczyna i jak sobie z tym poradzić?
Moja karta ATI Radeon HD 5500

WrobelKSUL - 2014-02-24, 19:44

A stery do karty graficznej w ogóle ściągnąłeś? Od nich zacznij, później wgraj do karty graficznej. Też to kiedyś pominąłem jak byłem lewy w tym temacie. Po zainstalowaniu sterów do płyty głównej, a następnie do karty graficznej wszytsko było cacy.
Szmitek - 2014-02-24, 19:49

Podczas wymiany karty x lat temu dostałem do nie płytkę ze sterownikami. Zainstalowałem wszystko jak Bozia przykazała.
WrobelKSUL - 2014-02-24, 19:52

Ale czy do płyty głównej wgrałeś najpierw? Widzę, że namotałem powyższym postem troszkę :D . Wgraj najpierw do głównej, a do graficznej usuń stery, później zainstaluj te do graficznej na nowo.
Boom - 2014-02-24, 21:22

http://driverscollection....D%205500&By=ATI ściągnij nowy sterownik ;d
Szmitek - 2014-02-24, 21:34

Już zrobiłem...
Komp nie wykrywał karty... parodia...

Skrzypek - 2014-02-26, 07:14

Vista lub XP pewnie:D.

Dostałem kompa dzieciaka kumpla z pracy do "ogarnięcia". Okazało się, że nie wykrywało karty graficznej i żadne logiczne wgrywanie sterowników, płyty głównej i karty nie pomagało mimo, że najnowsze były. To wgrałem mu Windowsa 8 i od razu komp dostał wigoru:P.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group