To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

Żużel - Plotki transferowe

Speedwayfan - 2013-11-28, 11:40

Na Golloba też płakali w Toruniu, wyzywali itd. Kilka kompletów na Moto i pozostały na trybunach pojedyncze Dominopodobne jednostki antyGollobowe. Tak samo by było pewnie z Mroczką w Grudziądzu, tak samo będzie z Janowskim we Wrocławiu :wink:
Ergonix - 2013-11-28, 14:38

Speedwayfan napisał/a
Na Golloba też płakali w Toruniu, wyzywali itd. Kilka kompletów na Moto i pozostały na trybunach pojedyncze Dominopodobne jednostki antyGollobowe. Tak samo by było pewnie z Mroczką w Grudziądzu, tak samo będzie z Janowskim we Wrocławiu :wink:

Chyba Cię głowa boli Sławomirze. :crazy:

Pikey - 2013-11-28, 15:22

Speedwayfan napisał/a
Na Golloba też płakali w Toruniu, wyzywali itd. Kilka kompletów na Moto i pozostały na trybunach pojedyncze Dominopodobne jednostki antyGollobowe.


Na trybunach nie pozostała ani jedna jednostka antyGollobowa, bowiem ultrasi Apatora zbojkotowali mecze u siebie ;) .

Speedwayfan - 2013-11-28, 16:11

Serio? No to się fochnęli chłopaki, a na mecze dalej 17 tys. chodzi. Ich problem :D
Boom - 2013-11-28, 19:23

Jaki Ty jesteś głupi, o Boże.. :) Jak nie masz pojęcia to po chuj się wypowiadasz :) ?
Szogun - 2013-11-29, 11:25

Hahaha ultras apator
Allen - 2013-11-29, 11:55

No i Świder w Gorzowie można się było tego spodziewać
Speedwayfan - 2013-11-29, 12:06

Boom napisał/a
Jaki Ty jesteś głupi, o Boże.. :) Jak nie masz pojęcia to po chuj się wypowiadasz :) ?

No tak, bo życie klubów powinno się kręcić tylko wokół ultrasów, ich poglądów i tylko oni mają rację, a normalni kibice to wypierdalać do gazu. Ale co ja tam wiem, głupi jestem. Skoro tak twierdzisz to zamykam się w sobie :mrgreen:

Barnej - 2013-11-29, 14:30

O czym Ty z nim gadasz jak on chodzi w różowych chustkach, a jak jest mecz nawet w Toruniu, to on siedzi na Shout Boxie i wlepia warny.

Cytat dnia to i tak "Oczywiście, że przy negocjacjach istotnym elementem jest wiarygodnosc klubu. Gorszych relacji niż w Gnieźnie to moim zdaniem nie ma nigdzie" by Robert Jabłoński, menedżer Colgate'a. Nadal wierzysz Tetris, ze zostanie w Gnieźnie? :D Swoją drogą oby i do nas nie trafił :D

Boom - 2013-11-29, 15:49

Ale to nie moja wina, że wy lubicie jak ktoś po was jedzie, a wam to nie przeszkadza i w dodatku potem mu dupe liżecie :*
Szogun - 2013-12-05, 09:04

Jest Lindgren, więc pewnie będzie Ułamek do tego THJ i Mroczka . Rez Gafurow. Pieszczek i Kossakowski. Mimo wszystko słabo to wygląda. Walasek na mój nos zostanie na Ukrainie.
Kozi - 2013-12-05, 10:18

Szkoda mi Lindgrena, że odszedł od nas, bo taki zapowiadał się zajebisty żużlowiec, że ja pierdole... szkoda, szkoda, szkoda... :(

W Gdańsku, jeżeli Fredek załapie smykałkę taką jak za czasów pobytu w Falubazie, to możecie być spokojni o wynik, ba ! Na wet spokojni o to, że Freddie zostanie u was na kolejne lata :)

Vodecka - 2013-12-05, 11:58

aha, czyli u nas nie załapał smykałki ;p :devil:
Szogun - 2013-12-05, 12:42

THJ blisko Grudziądza.... oby tylko nie bo stracę wiarę w życie...
Woffy - 2013-12-05, 12:42

Nie przypominam sobie, żeby w czasie jazdy w Falubazie jakieś super-hiper wyniki osiągał ;d
Speedwayfan - 2013-12-05, 14:01

Szogun napisał/a
THJ blisko Grudziądza.... oby tylko nie bo stracę wiarę w życie...

Z tego co wiem to raczej chyba nie, ale może się coś zmieniło. Byłyby jaja... Nermark i THJ. Sztab specjalistów ortopedii z Leśnej Góry potrzebny od zaraz :D

Liban - 2013-12-05, 14:44

Woffy, nie musisz pamiętać, ale były mecze, gdzie Fredka robił komplety :) I pewnie nadal by robił jakby jeździł u nas :) :D
Walec - 2013-12-05, 14:54

Na pewno Liban :wink: Bo atmosfera w waszym klubie sprawia, że wszyscy jeżdzą zajebiście :lol: Drugi komarnicki się znalazł :devil:
Lelu - 2013-12-05, 15:47

Walec to po prostu "magia" Falubazu. Niczym w Kosmicznym Meczu. Jak stamtąd odchodzisz, to ci moce zabierają :D

A dobrze, że Lindgren w Gdańsku. To już niemal pewne, że Pavlic w Sparcie. Co jak co ale skład: Woofinden, Ogór, Janowski, Batchelor, Pavlic i do tego Suchecki na ławce mi się podoba :)

Woffy - 2013-12-05, 16:20

U nas Davidsson też miał mecze wybitne i to ma oznaczać, że u nas miał smykałke a gdzie indziej jej nie ma? :D
Kozi - 2013-12-05, 17:23

U nas też miał wybitne mecze.

Jeżeli chodzi o Lindgrena to przytrafił mu się słabszy sezon i z niego Dowhan zrezygnował, nie dogadali się czy jakkolwiek to było (bo sam nie wiem). Podczas gdy był naszym zawodnikiem to jego lubiłem najbardziej, za sylwetkę, walkę na torze itd. itd. i ten jego atak w meczu z Lesznem, gdzie wjebał się między dwóch rolników i z 3 wskoczył na 1 miejsce :) al'a Dżo Skrin. Nie często też można zobaczyć żużlowca, który zapierdala z wałkiem i pomaga przy oprawie :) Szkoda mi Freddiego bo mógł zagościć u nas na dłużej, może i nawet na całą swoją karierę ale cóż, lajf is brutal end ful of zasadzkas :P

Dobrze, że teraz się trafił u nas ktoś taki jak Saszka :) z niego też będzie zajebisty żużlowiec \o/

Domin - 2013-12-05, 17:28

Dobry zawodnik jeśli nie ma dzień wcześniej zawodów. W Sparcie z reguły robił te 9-12 punktów jeśli nie miał GP dzień wcześniej. Dzień po GP słabiutko.
Woffy - 2013-12-05, 18:36

Teraz pojedzie w słabiutkim Wybrzeżu, pewnie będzie go stać na średnią +/- 2,0, bo i w takiej drużynie lider się musi wyklarować i pewnie będzie to Fredka. Ale w ostatnich latach raczej zmieniał pracodawców bo nie spełniał pokładanych w nim nadziei i uważam, że pewnego poziomu nie przeskoczył i nigdy nie przeskoczy. Taki ligowy średniak, z szansami na bycie liderem w słabszym zespole, w mocniejszym maksymalnie 2 linia.
Widewolf - 2013-12-11, 13:18

Tuz Spidłeja, stały uczestnik Grand Prix Martin Smoliński zrezygnował z ligi polskiej :(
Jak żyć ?

Barnej - 2013-12-11, 13:52

W Gdańsku już raczej obędzie się bez niespodzianek. Dołączy do nas pedał Ułamek, Jonasson się zapewne przeprosi z Terleckim, Mroczka zostanie, Pieszczek też. Spadek na 90 % pewny, ale jak mówi maksyma pewnego gorzowianina "to jest tylko sport i wszystko jest możliwe" :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group