To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

ARCHIWUM - Kontrakty i terminarz na sezon 13

DeBoer - 2013-09-07, 19:17

A gdzie odwracam kota ogonem?
I jak nie ogarnia podstaw? Zrobiłem mu tłumaczenie naszego rega i wytłumaczyłem mu podstawy. I po czym wnioskujesz, że nie ogarnia zasad?

Mateo - 2013-09-07, 19:31

Po tym co pisałem Ci na gadu... czyli podaje mi tor na zawody... :) Gdybym był chamski to bym mu nic nie mówił.. ale próbowałem mu wytłumaczyć, ze tor podaje dopiero na meczu. Jakoś Husaria z KRT mogła się dogadać i problemu nie było.. taka sama sytuacja... Pozdro
Kaczy - 2013-09-07, 19:35

Mateo napisał/a
Jakoś Husaria z KRT mogła się dogadać i problemu nie było.. taka sama sytuacja


Przecież w obu drużynach jeżdżą tylko Polacy, więc? :roll:

Mateo - 2013-09-07, 20:50

Kaczy nie wiem o czym Ty piszesz... chodziło mi o sytuacje że kluby chciał pojechać w innym terminie niż to możliwe i się dogadały... jednak z Brytyjczykami takiej opcji niema... tyle w temacie. Pozdro :)
ZielaQ - 2013-09-07, 23:45

santi napisał/a
ZielaQ napisał/a
Mateo napisał/a
Po co dawać licencję drużynie zagranicznej, skoro ciężko się z Nią dogadac? ;/


Nie zna się angielskiego co ? :lol2:


równie dobrze mógłbym Ci powiedzieć - a nie zna się rosyjskiego/francuzkiego czy hiszpańskiego? nie każdy miał angielski w szkole, lub sie go uczył prywatnie w szkole, ja np. jestem takim przykładem i ubolewam nad tym, że nasza pl edukacja jest tak zjebana...


Chłopie kurwa podstaw nie umiecie?
Trzeba było się uczyć a nie palić fajki za szkoła :lol2:
Bo teraz będzie płacz że nie mogą się dogadać z angolami... :crazy:

Amber Mouse - 2013-09-08, 02:12

ZielaQ napisał/a
santi napisał/a
ZielaQ napisał/a
Mateo napisał/a
Po co dawać licencję drużynie zagranicznej, skoro ciężko się z Nią dogadac? ;/


Nie zna się angielskiego co ? :lol2:


równie dobrze mógłbym Ci powiedzieć - a nie zna się rosyjskiego/francuzkiego czy hiszpańskiego? nie każdy miał angielski w szkole, lub sie go uczył prywatnie w szkole, ja np. jestem takim przykładem i ubolewam nad tym, że nasza pl edukacja jest tak zjebana...


Chłopie kurwa podstaw nie umiecie?
Trzeba było się uczyć a nie palić fajki za szkoła :lol2:
Bo teraz będzie płacz że nie mogą się dogadać z angolami... :crazy:


Ty umiesz wgl czytać ze zrozumieniem? Człowieku, nie wpierdzielaj się w temat jak nawet poprawnie interpretować nie umiesz... Znalazł się ten, co wszystkie rozumy pozjadał, a tak na prawdę nie potrafi dopuscić do swiadomosci, że MOGŁO być inaczej...

Będzie mi tu Santiego obrażał :|
A przecież każdy wie, że moge to robić tylko ja, no, ewentualnie jeszcze Barnej :|

Slaski5 - 2013-09-08, 06:42

ZielaQ napisał/a
santi napisał/a
ZielaQ napisał/a
Mateo napisał/a
Po co dawać licencję drużynie zagranicznej, skoro ciężko się z Nią dogadac? ;/


Nie zna się angielskiego co ? :lol2:


równie dobrze mógłbym Ci powiedzieć - a nie zna się rosyjskiego/francuzkiego czy hiszpańskiego? nie każdy miał angielski w szkole, lub sie go uczył prywatnie w szkole, ja np. jestem takim przykładem i ubolewam nad tym, że nasza pl edukacja jest tak zjebana...


Chłopie kurwa podstaw nie umiecie?
Trzeba było się uczyć a nie palić fajki za szkoła :lol2:
Bo teraz będzie płacz że nie mogą się dogadać z angolami... :crazy:


Tu nie chodzi o zadne fajki...może ktoś nie umie podstaw i co z tego? Być może zna podstawy rosyjskiego czy tez niemieckiego a angielskiego ni w ząb czy to od razu powód do wyśmiewania ? Ogarnij sie...

santi - 2013-09-08, 09:34

ZielaQ napisał/a
santi napisał/a
ZielaQ napisał/a
Mateo napisał/a
Po co dawać licencję drużynie zagranicznej, skoro ciężko się z Nią dogadac? ;/


Nie zna się angielskiego co ? :lol2:


równie dobrze mógłbym Ci powiedzieć - a nie zna się rosyjskiego/francuzkiego czy hiszpańskiego? nie każdy miał angielski w szkole, lub sie go uczył prywatnie w szkole, ja np. jestem takim przykładem i ubolewam nad tym, że nasza pl edukacja jest tak zjebana...


Chłopie kurwa podstaw nie umiecie?
Trzeba było się uczyć a nie palić fajki za szkoła :lol2:
Bo teraz będzie płacz że nie mogą się dogadać z angolami... :crazy:


pozdro dla tego kto jarał fajki i nie potrafi czytać ze zrozumieniem... dziekuje Myszko za obrone i masz racje tylko Ty i Barni możecie coś mi powiedziec ;p

wracajac do tematu, mi to nie przeszkadza, że są w lidze i dogadam się, bo umiem podstawy ucząc się sam, a mi chodzi o innych gdyż nie każdy miał angielski w szkole tak jak Ty... dla porównania mogę odp ci tak - nie umiesz podstaw francuskiego/hiszpańskiego? nie istniejesz, nie trzeba było palic fajni za szkołą

zrozum, że każda szkołą ma inny tok rozumowania i grafik nauczania....

Domin - 2013-09-08, 10:53

Santi jesteś tu moderatorem. Na chuj sam robisz OT?
Kaka - 2013-09-08, 10:58

Powinniście się plebasy cieszyć, że mamy angoli w lidze. Na początku będą się musieli trochę przestawić ze swoich reguł na nasze, ale pewnie długo im to nie zajmie. Dodatkowym plusem jest to, że będziecie mieć darmową możliwość przećwiczenia swojego biednego, szkolnego języka angielskiego (chociaż w piśmie) jeśli oczywiście nie zaczniecie ich wyzywać i dadzą wam taką możliwość.

Zacznijcie myśleć idioci ;/

Kozi - 2013-09-08, 23:41

Ty Mateo, kierownik Maka nie znasz biegle angielskiego !? :D
pb - 2013-09-09, 10:17

santi napisał/a
mogę odp ci tak - nie umiesz podstaw francuskiego/hiszpańskiego? nie istniejesz

Nie znasz chinskiego? Nie istniejesz :P :faja:

dRo - 2013-09-09, 10:49

Śmiech i hańba :) jeśli oni chcą startować w polskiej lidze to dlaczego my mamy do nich rozmawiać :crazy: , pisać po angielsku ?? to oni do nas przychodzą niech uczą się polskiego ;) my jeśli kiedyś pójdziemy do nich to wtedy uczmy, rozmawiajmy z nimi po ich języku ojczystym proste ;) :crazy:
Robbin - 2013-09-10, 10:22

Mateo napisał/a
Slaski5 napisał/a


Zgadza się czy w naszym kraju wszyscy muszą znać jezyk obcy?
Pozatym wszystkim to przecież oni startują w lidze polskiej niech się nauczą kilku polskich zwrotów.


Dokładnie racja, ogólnie angielski coś tam znam, ale dość słabo, próbówałem się dogadać z kolesiem, ale gościu nawet nie ogarnia podstaw ligi, ale to już pomnijmy. Moim zdaniem w takiej drużynie zagranicznej, 2 trenerem powinna być osoba z Polski, ewentualnie osoba, która mówi i pisze po Ppoolsku, aby zespół mógł przystąpić do ligi. I De Boer nie odwracaj kota ogonem.



"pomnijmy" fakt, że Twój polski pozostawia wiele do życzenia...

Mateo - 2013-09-10, 18:43

Nie wprowadzasz nic do tematu, więc lepiej w ogóle się nie wypowiadaj. Pozdro Napinaczu :)

PS. Nie pozostaje nic innego jak jakoś dogadać się z Brytyjczykami o odjechać to... ale moim zdaniem.. podstawa ich startu w lidze to minimum znajomość Polskiego w takim stopniu aby się dogadać. Inaczej niech sobie startują w swojej lidze. Pozdro

Kozi - 2013-09-10, 21:09

wyluzujcie Panowie, jeżeli ZiGi poznał podstawy naszego języka to i angoli nauczymy co to znaczy "kurwa", "huj, "Pikey" itd. :)
Michu - 2013-09-10, 22:15

Kozioł hahahahaha
Kosa - 2013-09-11, 10:43

Kozioł napisał/a
wyluzujcie Panowie, jeżeli ZiGi poznał podstawy naszego języka to i angoli nauczymy co to znaczy kurwa, huj, Pikey itd. :)


zapomniałeś o najważniejszym - "suka" :D

Kozi - 2013-09-11, 13:48

suka mac :D
Widewolf - 2013-09-11, 13:55

Tudej was wery gud miting and this is history and this is gud sezon Pozdrawiam wszystkich polaków.
Amber Mouse - 2013-09-11, 14:01

Widewolf napisał/a
Tudej was wery gud miting and this is history and this is gud sezon Pozdrawiam wszystkich polaków.


No prosze! Jak sie chce, to sie umie! A jak jeszcze nasladuje sie stosowne osoby.... :rotfl:

Boom - 2013-09-11, 20:00

Jak macie zamiar tak pierdolić, to skończcie :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group