To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

Inne - Słowo od sanrajssa

KorasRacing - 2013-03-27, 23:05

Kaka napisał/a
I bez tego jestem wystarczająco sławny, więc średnio mi ta wzmianka potrzebna ;]


Pozazdroscic.

Adam dobrze atak !:D

Mazur - 2013-03-28, 00:39

Nie możecie mieć po prostu wyjebane w to i cieszyć się grą? Co wejdę na forum jakieś kłótnie i przedstawianie swoich racji... Zlać na debili i grać a nie tracić czas i nerwy na jakieś pierdoły
Kozi - 2013-03-28, 00:44

Od Kaspiego się odczepcie, poprosił go sanrajss żeby wrzucił jego protest, to wrzucił. Nie wiem czemu macie do niego pretensje. Przynajmniej san nie odpierdala takich numerów jak Hasz i nie wpierdala się 85739587409825735 luków na konta...

Kara zapadła i wątpię, żeby się coś tu zmieniło. Po co te wasze zbędne komentarze ? Hmm... w zasadzie to nie mam pojęcia. Sami sobie robicie wodę na młyn a potem zaczyna się zbędne pierdolenie co to ten, albo co to tamten. Ogarnijcie się już, bo jak to Vodzia napisał, ostatnio w tym sts-ie jakoś dziwnie jest, a sami sobie robimy kwas..

icee - 2013-03-28, 10:13

no kurwa Adam mam nasrane :mrgreen: zbanowałem to zbanowałem, na chuj drążyć?

tak się składa, że sam układałem ten regulamin forum opierając się na starych wytycznych Anioła, także nie wiem dlaczego Kaspi nie dostał jeszcze warna..
Jego post dalej widnieje na forum, a podobno używacie tego regulaminu i jest to zabronione.

Cytat
Art. 2 Niedozwolone treści Pkt. 9 Na forum (tzn. w postach, tytułach, nickach, avatarach, podpisach, itd) niedozwolone jest umieszczanie treści: przekazujących informacje od zablokowanych lub zbanowanych użytkowników.


tylko ja znam ten regulamin? czy ktoś jeszcze go czytał?

Skrzypek - 2013-03-28, 10:28

Dobra czas na koment SKRZYPA!!



ZAJEBIOZA!! WRESZCIE COŚ SIĘ DZIEJE NA TYM FORUM!!BEZ AKCJI BYŁOBY NUDNO!!

Kaka - 2013-03-28, 10:32

Moje akcje i tak były najlepsze :D
Boom - 2013-03-28, 10:36

Akurat w tej sprawie, jak i w sprawie Hasza zrobiliśmy wyjątek dlatego też Kaspi czy Kosa nie dostaną warna.
icee - 2013-03-28, 10:38

a oni zrobią wyjątek i rozjebią Wam forum, pozdrowienia z wygodnego fotela 8)
Boom - 2013-03-28, 10:41

Dziękujemy za pozdrowienia
Rudolf - 2013-03-28, 12:31

Jeśli Debo wbił na mirca i napisał już wcześniej o tym, że sanrajss jest zbanowany i nie może jechać to nie ma tematu. Ale jeśli nie to do momentu ogłoszenia ostatecznego werdyktu na temat jego i sankcji za jego zachowanie mógł jechać w tym spotkaniu jak i wcześniejszym z OR, gdzie też wykluczenie do końca zawodów dostał za głupotę, którą zrobił nieświadomie...
Vodecka - 2013-03-28, 12:40

Wbił Debo i napisał i na tym skończmy ten temat, niech wejdzie jakiś ogarnięty mod i zamknie to fpizdó.
Skrzypek - 2013-03-28, 13:35

A co ci przeszkadza wątek? Fajno jest przecież:D. Jest akcja, jest zabawa:D. KIBICE CHCĄ IGRZYSK!!
CalusS - 2013-03-28, 14:03

Wchodzę na forum STS'a dla beki <lubię to>
icee - 2013-04-01, 22:26

to co? mam tego bana na 15156235 sezonów czy nie?

bo kurde tak zupełnie szczerze, nie ironizując chciałbym wiedzieć czy mogę trenować/bocić na następny mecz.. jeszcze się powtórzy taka sytuacja jak z san'em, który tyle trenował i tak bardzo chciał pojechać, a nie było mu przecież dane.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group