To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

Inne - Słowo od sanrajssa

Kaspi - 2013-03-27, 20:36
Temat postu: Słowo od sanrajssa
Trochę się czuję jak rzecznik prasowy 8) Słowo od sanrajssa, o którego przekazanie poprosił mnie sam zainteresowany:
Cytat
Rownouprawnienie? No chyba nie bardzo.
Gdzie jest władza tam jest poparcie, okej. Z kara jak najbardziej się indetyfikuje, nie będę owijał w bawełne zostałem sprowokowany jak na każdym meczu, lecz do Szoguna nie mam za grosz szacunku, krzyż na droge takim ludziom, stad moj zly ale stanowczy ruch. Nie odpowiada mu nawet, że jedzie lige ale człowiek musi sie z pewnościa dowartościowac po codziennym wysiłku 8-) . Argumentacja:
Z tego co pamiętam wielce uwielbiani Rulez & Davis zostali zawieszeni za takie coś także skupcie sie ;]]
tak .. skupcie sie to kieruje do wszystkich. Do poniedziałku tj (25.03) byłem pełnoprawnym zawodnikiem klubu, miałem prawo do uczestnictwa w oficjalnych rozgrywkach. Wszystko fajnie do momentu gdy zostałem bezpodstawnie zbanowany przez użytkownika icee.

Dowód:

Pytam się, jakim prawem?? ;]] to, że nie miałem podpisanego formularza? Mam wymieniac ile osob jezdzi/jezdzilo bez tej rzeczy? Na dobrą sprawe uzytkwonik Kaka powinien przez pseudo zarządzanie sędziego icee byc banowany co kolejke ;) . Rozumiem jesli byłby oficjalny dowod iż mam zakaz startów (prezes wrzucił we wtorek). Nie chciałem wypominac incydentu z sezonu 11 gdzie to CD podejmowało TSCR i pseudo-grubas z Gorzowa zbanował mnie za nic ;]] czekałem aż się wszystko skumuluje i oto mam dowód:


Sytuacja dotyczy się mojego 3 startu, gdzie zdobyłem 1 punkt na przeciwniku. Macie na screenie, po czym kochany Pepe swoim pogladem uwzglednił, że mam wykluczenie. Takich zartow nie widziałem od początku moich startów, kto ma technika - ma przewagę? Otworzcie oczy ..

Gratulacje panu Debórowi, za to, że przez 1,5 roku przyczyniłem się w 80 % do rozwoju Fan Page'a, chcecie zamknąc mi morde? Napisze tym bardziej. Kto jest anonimowym - nierzuca się w społecznosc jest swietym. Cicha woda zostaje na wolnosci ;]]

Wnioskuje:
Zakaz startów dla icee (cały sezon), Piotraseczek (3 kolejki), Szogun (2 kolejki). Wszystko dotyczy LO oraz LM.
Niech wszyscy znają brutalną prawde ;]] Coś jeszcze? czekam na hejterow, ktorzy chca osiagnac korzysc.

icee - 2013-03-27, 21:20

nie wiem jakim prawem wrzucasz coś od zbanowanego użytkownika co w regulaminie z tego co pamiętam jest traktowane jako przewinienie.. do tego w tym poście ZNOWU obraża Piotraseczka. Szczeniactwa ciąg dalszy.
Kaspi - 2013-03-27, 21:22

No tylko się tam nie zesroj :o Kto chce - przeczyta, kto nie chce - nie. Ja się od tego zupełnie odcinam, nie moja sprawa i szczerze to kupa mnie to obchodzi 8)
icee - 2013-03-27, 21:23

Skoro nie Twoja sprawa, to po co to wgl wrzucasz? Mijasz się koleś z zeznaniami na samym wstępie. Co będzie dalej..
Gibon - 2013-03-27, 21:29

Dalej, będzie kupa, dupa i kamieni kolejna kupa :ass: Tak, tak to mój dopiero drugi sezon, ale coraz częściej zastanawiam się: śmiać się, czy płakać??
Kuchno - 2013-03-27, 21:29

ogni volta che chiamo, lei non c'è
Pikey - 2013-03-27, 21:32

Kaspi napisał/a
Do poniedziałku tj (25.03) byłem pełnoprawnym zawodnikiem klubu, miałem prawo do uczestnictwa w oficjalnych rozgrywkach.


gówno miałeś, gówno byłeś. Zaraz poszukam logów z irca jak wbija DeBo i informuje wszystkich, że masz bana, co powoduje wyzerowanie twoich wszystkich punktów w tym meczu DODATKOWO (z tego co wiem zawsze tak było) ZAWODNIK WYKLUCZONY DO KOŃCA ZAWODÓW NIE MOŻE BRAĆ UDZIAŁU W NASTĘPNYM MECZU. tak więc nie miałeś żadnego prawa do startu w tych zawodach, poza tym obraziłeś uczestników i osoby funkcyjne na tym meczu, za co wyleciałeś słusznie (gdzieś chyba jest punkt, że podczas meczu osoba zachowująca się jak gówniarz, bo tak właśnie sie zachowales moze byc usunięta).

sanrajss napisał/a
pseudo-grubas z Gorzowa zbanował mnie za nic ;]]


kolejny raz pokazujesz, że jestes czlowiekiem bez honoru oraz nie posiadasz za grosz kultury. fajnie, ze robiles jakis zasrany fan-page, ktory nawet ja, totalny laik by to ogarnal, ale nie znaczy ze cie bedziemy wszyscy calowac po dupce, jaki ty nie jestes och ach... szkoda slow.

Kaspi napisał/a
Sytuacja dotyczy się mojego 3 startu, gdzie zdobyłem 1 punkt na przeciwniku.


w pierwszym biegu punkt zdobyłeś na swoim koledze z druzyny, dalej zreszta tak jak i w calych zawodach nie miales prawa jechac.

proszę przekazac Kaspi to temu placzkowi, chociaz znajac zycie, ma do tego dostep.

Gibon - 2013-03-27, 21:35

to się kurwa cieciu tym zajmnij i stul pysk
Pikey - 2013-03-27, 21:39

Gibon - nick adekwatny do tego co posiadasz w glowie. wiek: 25 lat. nic wiecej nie bede dodawac, idz lepiej na kwadrat zjaraj torbe, bo Ci sie w baniaku lasuje. aha, jesli juz sie przypierdalasz do sprawy, w ktorej twoj glos gowno znaczy to powiedz mi z jakiej racji zabierasz takze glos w kazdym watku na tym forum skoro w lidze jezdzisz dopiero sezon czy dwa? Opole - miasto wielkich ludzi, chcialoby sie powiedziec, chociaz niekoniecznie z tej pozytywnej strony :D
RistO - 2013-03-27, 21:39

Gibon rację ma! Polać mu. Każdy w ryju mocny, chęci wiele ale jak przychodzi co do czego to nie ma kogoś kto by ogarnął.
Kaspi - 2013-03-27, 21:43

icee napisał/a
Skoro nie Twoja sprawa, to po co to wgl wrzucasz? Mijasz się koleś z zeznaniami na samym wstępie. Co będzie dalej..

Bo widzisz 'koleś' - są na tym świecie ludzie, którzy wysłuchują próśb innych osób, które znają, co prawda tylko przez internet, kupę lat :o Ale no tak, cóż Ty możesz wiedzieć na ten temat... :?

POZA TYM MIJAM SIĘ Z ZEZNANIAMI JUŻ NA WSTĘPIE, CZO BĘDZIE DALEJ?! :jupi: odpowiedź brzmi nic, bo nie mam zamiaru prowadzić tu żadnej dyskusji :idea:

ok Pikey, przekaże mu co nieco :)

Gibon - 2013-03-27, 21:44

Pikey, dzieciaku, nie ty mi będziesz mówił co mam w danym czasie robić. Będę chciał i owszem zajebię sobie nawet wiadro. Jak jesteś taki hardy, to sam się za to zabierz i spłyń, bo nurt blokujesz
Sensity - 2013-03-27, 21:44

Gibon i Risto macie w ogóle pojęcie o co chodzi w tym temacie ? Czy po prostu pizgacie sobie posty żeby zabłysnąć ?
Pikey - 2013-03-27, 21:46

jak nie można zabłysnac na torze, to trzeba zrobic wszystko zeby zablysnac jako forumowy gamon ;) .
Gibon - 2013-03-27, 21:47

mnie osobiście wkurwia to,że ktoś coś robi, stara się robić w własnym wolnym czasie, a przyjdzie ciulik i sobie napisze: "fajnie, ze robiles jakis zasrany fan-page, ktory nawet ja, totalny laik by to ogarnal, ale nie znaczy ze cie bedziemy wszyscy calowac po dupce, jaki ty nie jestes och ach... szkoda slow."
I dokładnie właśnie na takie zachowanie szkoda słów

"jak nie można zabłysnac na torze"

ty ćwoku, to tylko gra
PS:
używaj polskich znaków, ponieważ jest różnica pomiędzy "laską", a "łaską"

Vodecka - 2013-03-27, 21:53

[quote="Kaspi"]
icee napisał/a
POZA TYM MIJAM SIĘ Z ZEZNANIAMI JUŻ NA WSTĘPIE, CZO BĘDZIE DALEJ?! :jupi: odpowiedź brzmi nic, bo nie mam zamiaru prowadzić tu żadnej dyskusji :idea:


A nadal ją prowadzisz... czyli po raz drugi już przeczysz sam sobie.

Co do Sanrajssa to odjebało mu i poniósł karę i tyle. Czy wy wreszcie zrozumiecie, że łamanie regulaminów i ogólnie przyjętych zasad nie jest sposobem na rozwiązywanie swoich problemów ? 8)

Masakra ostatnio jakaś w tym stsie ;f

<piwo>

RistO - 2013-03-27, 21:54

Sensity napisał/a
Gibon i Risto macie w ogóle pojęcie o co chodzi w tym temacie ? Czy po prostu pizgacie sobie posty żeby zabłysnąć ?

Mi chodziło o to, że to co Gibon napisał o fan page'u jest trafne. Tylko o tym i o niczym więcej. A Ty sobie pizgasz posty i nie widzę być błyszczał.

Boom - 2013-03-27, 21:58

Pikey popraw grzywke i sie uspokoj
CalusS - 2013-03-27, 22:17

Ale, ze Dudka nie powołali?
Gibon - 2013-03-27, 22:21

ale po co co??
Lewy pierdolnął dwie bramy (na farcie, ale pierdolną), to co niby bramkarz ma jeszcze strzelać?? :P

Boom - 2013-03-27, 22:21

No no.
Koniec OT

Kaka - 2013-03-27, 22:22

:D Dlaczego zostałem ujęty w tych wypocinach, bo nie rozumiem tu czegoś chyba :D
KorasRacing - 2013-03-27, 22:42

Ciesz sie o mnie nikt nie wspomina.
Kaka - 2013-03-27, 22:47

I bez tego jestem wystarczająco sławny, więc średnio mi ta wzmianka potrzebna ;]
Adam - 2013-03-27, 22:55

Czepiacie się Sanrajssa tutaj wszyscy, a gościu ma rację, bo jak jakieś kołki go banują, a on jest pełnoprawnym uczestnikiem to też muszą ponieść jakieś konsekwencje.


icee napisał/a
nie wiem jakim prawem wrzucasz coś od zbanowanego użytkownika co w regulaminie z tego co pamiętam jest traktowane jako przewinienie.. do tego w tym poście ZNOWU obraża Piotraseczka. Szczeniactwa ciąg dalszy.


a co boisz się, że prawda wyjdzie na jaw ? :> :devil:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group