To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

Rozgrywki Oficjalne - 1/4 IMP Grupa A

LORAMSKY - 2013-02-20, 23:37
Temat postu: 1/4 IMP Grupa A
1. Zawodnik zgaszajcy : Loramsky
2. Dotyczy zawodw : 1/4 IMP Grupa A
3. Okolicznosci i stan faktyczny :

Witam chciał bym złożyc protest sprawa dotyczy wyscigu dodatkowego bo rozchodzi mi sie o to ze jechalismy ja mathew i zoltan kolejnosc byla taka zoltan ja i matchew na ostatnim łuku 4 kółka zoltan wpada w bande po biegu mówi ze mial laga ja i matchew bez lag mijamy linie mety ale kosa który był sedzia tych zawodów postanowil powt ja sie pytam dlaczego to zrobil skoro wyscig juz prawie sie zakonczyl tu prosze powt z dzisiejszych zawodow http://www.sendspace.com/file/hsrads

Kozi - 2013-02-20, 23:37

a powtórka gdzie ? Chłopie, masz tyle lat, że czasem mógłbyś ruszyć tą mózgownicą...
Rayman - 2013-02-20, 23:55

loram juz do 1/4 awansowal :D
tomczyk - 2013-02-21, 00:05

HAHAHA ale jajca, Loram ogarnij się czasem ;]
GoRyLweMgLe - 2013-02-21, 00:12
Temat postu: Re: 1/4 IMP Grupa A
[quote="LORAMSKY"]1. Zawodnik zgaszajcy : Loramsky
2. Dotyczy zawodw : 1/4 IMP Grupa A




Czego żeś się naćpiał ?

Matthew - 2013-02-21, 00:17
Temat postu: Re: 1/4 IMP Grupa A
Lag był z winy Zoltana (chyba) więc teoretycznie powtórki nie powinno być. Kosa się spytał tylko czy ją pojedziemy z racji że to ostatni łuk, a Zoltan pewnie i niezagrożenie prowadził. Chciał być fair. Pytał się czy się na to zgadzamy. Ty wbijając na serwa z automatu się na to zgodziłeś. No bo po co wchodziłeś??? Wcześniej wygrałeś, trzeba było wyjść z kanału i mieć to w d****. Pierwszy bieg by został zaliczony. Tak była powtórka Zoltan po raz kolejny okazał się lepszy i zasłużenie awansował.
LORAMSKY - 2013-02-21, 00:18

pomagal mi w tym the game a powt to sa ktore kosa przeslal w posie a tak na marginesie to sprawa jest chyba jasna bo do ku..y niemozna robic powt po przejechaniu 3.5 kółka i to ze zlapal na ostatnim kółku lagi kogo to obchodzi
LORAMSKY - 2013-02-21, 00:19

a co do ciebie mowilem ze ja powt niejade bo z jakiej racji
Kozi - 2013-02-21, 00:34

Nie post pod postem jak możesz edytować, i błagam Cię człowieczku, pisz w miarę poprawną polszczyzną bo trzy razy trzeba czytać Twoje wypociny, żeby się domyślić o co Ci chodzi. Tak uwaga tylko :)
Vodecka - 2013-02-21, 00:58

Dobra Kozioł uczepiles sie go jak rzep psiego ogona.
Moze i jest nieogarem ale teraz ma koles racje. Kogo obchodzi, ze jedna osoba miala laga i z jakiej paki powtorka? Ja z moim netem mialem juz tyle dsc na prowadzeniu, ze w co 3 meczu bysmy mogli takie powtorki napierdalac.

Kosa - 2013-02-21, 09:30

Ja tylko chciałbym dodać, że w biegu poprzednim (20) były duże problemy z moim serwem, co mogą potwierdzić uczestnicy tego wyścigu - Tomczyk, tadex i strazacky. Z uwagi na to, że to wcześniej nie było lagów, ani takich problemów jak we wspomnianym wyścigu 20, uznałem że pech Zoltana może być z winy mojego serwa, więc rzuciłem propozycję by postąpić może troche wbrew regulaminowi, ale zgodnie z duchem gry i pojechać powtórkę tego biegu.


LORAMSKY naucz się używać znaków interpunkcyjnych, bo ja taki protest to bym za samą pisownię odrzucił, ciężko zrozumieć co tam jest napisane. A po drugie - pisz mój nick z dużej litery, dziękuję.

Kozi - 2013-02-21, 10:59

Vodecka napisał/a
Dobra Kozioł uczepiles sie go jak rzep psiego ogona.
Moze i jest nieogarem ale teraz ma koles racje. Kogo obchodzi, ze jedna osoba miala laga i z jakiej paki powtorka? Ja z moim netem mialem juz tyle dsc na prowadzeniu, ze w co 3 meczu bysmy mogli takie powtorki napierdalac.


Ale ja nie mówię, że on nie miał racji, ba, nawet również twierdzę, że miał. Tylko właśnie niech uzasadni to w taki sposób, żeby każdy przeczytał raz i wiedział o co chodzi, czy nie ?

Matiopole - 2013-02-21, 12:00

Po co piszesz to samo i jeszcze post pod postem Kozioł? Inny jesteś?

A co do Lorama to go zostawcie. On nie jest z Polski tylko z Anglii. Moim zdaniem i tak lepiej opanował pisownie niż ZiGi. Tylko czemu on jedzie w IMP jak nie jest Polakiem?


Wracając do tematu to Loram ma rację. Tłumaczenie że się zgodził na powtórkę bo wbił na serwa jest słabe. Może nie zrozumiał o co chodzi i wbił bo się bał że będzie miał "w". Pomyślcie.

Fight LORAM!

DeBoer - 2013-02-21, 12:27

Zamykam tą jałową dyskusję:) Decyzja na dniach.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group