To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

Rozgrywki Oficjalne - El. GP gr. C

Mateo - 2013-02-07, 22:14
Temat postu: El. GP gr. C
Witam. Chciałbym złożyć protest odnośnie 5 biegu, który został rozegrany podczas eliminacji do Grand Prix w grupie C. Obsada biegu to: Mateo, Strazacky, Lord i Warchlaczek. Sytuacja zdarzyła się na wejściu w pierwszy łuk. Zawodnik w kasku niebieskim (Strazacky = sędzia) wpadł w trawkę, choć moim zdaniem i Warchlaczka tp nie było. Do dojechaniu do mety w kolejności - Mateo, Warchlaczek, Strazacky, Lord, sędzia napisał iż idzie obejrzeć powtórkę, obejrzał powtórkę i nic nie stwierdził. Lord (zawodnik), który przyjechał na ostatniej pozycji napisał kilka razy że powt i Strazacky można powiedzieć "pod" naciskiem sprawdza po raz drugi i zarządza powtórkę, która w moim odczuciu jest nie słuszna a była tylko i wyłącznie na jego korzyść (czyli Strazackiego) i Lora. Proszę o zaliczenie punktacji z pierwszej odsłony tego biegu czyli - Mateo, Warchlaczek, Strazacky, Lord, ponieważ ten bieg miał ostateczny wpływ na awans do kolejnej rundy.

Powt biegu nr 5. - http://speedy.sh/Rdmpg/2013.02.07-20.53-lonigo.tsr

Dziękuje na wysłuchanie (przeczytanie), Pozdro

Kozi - 2013-02-07, 22:16

Ja pierdoleeeeee cżlowiekuuuuuu, odpuść sobie... TO TYLKO JAKIEŚ ŚMIESZNE GP :(
strazacky - 2013-02-07, 22:21

Wszystko się zgadza tak jak napisał Mateo wrzucam również z mojej strony powtórkę.

http://speedy.sh/Q8Sf5/2013.02.07-20.53-lonigo.tsr

Już miałem obawy po pierwszym razie gdy sprawdziłem powtórkę, nie mogłem dojść do ładu jeśli chodzi o decyzję tego biegu. Pod naciskiem Lorda sprawdziłem jeszcze raz i po zwolnieniu tej powtórki moim zdaniem zostałem lekko popchnięty przez Warchlaczka. Dlatego też zarządziłem powtórkę. Wszystko oczywiście wykonałem zgodnie z regulaminem. Czyli nie wyłączyłem od razu tylko poczekałem do końca biegu. Również proszę o suwerenną decyzję odnośnie tej sytuacji.

santi - 2013-02-07, 22:50

To było typowe "wsadzenie" w trawe bez TP. Protest przyjęty i uznaję kolejność 1 biegu.

Poprawiony Program:

1/4 GP gr. C

Tor: Lonigo
Data: 2013-02-07

Sędzia Główny: Strazacky
Sędzia Techniczny: Kajbel


>> Program Zawodów <<



jako, że został złożony protest wyżej podaje poprawiony program. Jak widzimy 4 zawodników ma po 9pkt a zawody już sie odbyły tak więc biegu dodatkowego nie ma, a kolejność ustalam według ilości wygranych biegów tak więc:

6. Wilku 9+3 (3*)
7. Jackovvv 9+2 (2*)
8. tadex 9+1 (2*)
---------
Rezerwa - mateo 9+0 (1*)


* - wygrane biegi

LORAMSKY - 2013-02-20, 23:04

witam chciał bym złożyc protest dotyczy to gr a i wyscigu dodatkowego gdyż jechalismy ja zoltan i mathew jedziemy 3,5 kłoka i nagle laga zazanaczam tylko zoltan go mial i wpada w bande a ja i mathew jedziemy dalej i mijamy linie mety pozniej kosa mowi ze jest powt biegu ja sie pytam dlaczego po przejechaniu 3,5 kołka mamy jechac powt dodam jeszcze ze ja i mathew mielismy czysto bez lag prosze o odp i rozpatrzenie mego protestu
Boom - 2013-02-20, 23:14

Loram tu masz przyklad jak napisac protest... musisz zalozyc wlasny temat i pdoac taka formulke jak tu
santi - 2013-02-22, 09:42

zresztą teraz to juz chybaa za pozno na protest jesli final sie odbyl...
Speedwayfan - 2013-02-22, 12:36

santi napisał/a
zresztą teraz to juz chybaa za pozno na protest jesli final sie odbyl...

To 1/8 IMP dotyczy, tematy mu się pojebały 8)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group