To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

Liga Polska - Mecze Zaległe

Allen - 2012-11-21, 12:30

Kozioł napisał/a
No to co mam zrobić ? Przypominam, że czas rozegrania wszystkich meczów w rundzie zasadniczej jest do 25 listopada !


ja tam olewam to i jedziemy z OR 26 :D :D :D :D

Kozi - 2012-11-21, 13:05

To jeden wielki murzyński huj wam w dupę \o/ :D
Bazyl - 2012-11-21, 13:58

Cytat
No to co mam zrobić ?


Wyznaczyć termin meczu, a ja tylko sugeruję niedzielę, bo to najbardziej neutralny i naturalny termin.

Kozi - 2012-11-21, 20:08

PRzeciez juz jest ustalony mecz osły to co mi dupsko zawracacie :/ ?
CaspeR - 2012-11-21, 20:30

proszę o ustalenie meczu MP-WFT już jest po terminie a dogadać ze szmitkiem się nie da....

// Środa - 28.11.2012r., godzina 22:00, #mp-wft

Bazyl - 2012-11-21, 20:39

Kozioł napisał/a
PRzeciez juz jest ustalony mecz osły to co mi dupsko zawracacie :/ ?


Nie bądź mądrzejszy niż ładniejszy :lol: Jak pisałem posta, to nie było ustalone : )
EOT :peter:

Szmitek - 2012-11-22, 20:51

koziol ja mam takie pytanie. Na jakiej podstawie ustaliłeś mecz MP-WFT? Nie jesteśmy względem żadnego zespołu do tylu, jadę według kolejek ligowych i napisałem casperowi ze mogę jechać mecz w poniedziałek 26.11.12
nie moja wina ze jest nadgorliwy i chciał jechać tydzień wcześniej niż to wszystko mi i całej lidze wypadało nie licząc to że przeskoczył kolejkę wcześniejszą gdyż GR jedzie z WFT dopiero w niedziele. W czwartek mam 2 mecze LM i od razu mowie ze jak to nie zostanie przełożone bo jest bezprawnie narzucone to oddajemy walkowera.
Możesz ustalić ten mecz w grudniu kiedy to będzie opóźnienie względem innych zespołów ligowych.

Pozdrawiam Szmitek

Woffy - 2012-11-22, 20:56

"05-11 . 11 . 2012 - XII kolejka"

Jedziesz według kolejek? Widać u góry. :)

Casper od dawna nie może się z Tobą dogadać, bo ciągle jakieś ściemy walisz, więc nie gadaj głupot, bo jakbyście chcieli się dogadać, to byśmy pojechali to już dawno. W czwartek możesz mieć co chcesz, Kozioł ustalił mecz na środę, więc nie wiem, co do tego ma czwartek :/

Nie pozdrawiam. Woffy.

Szmitek - 2012-11-22, 20:58

nie moja wina ze kolejka jest opóźniona, nie napisałem że jadę według terminarza tylko że jadę według kolejek. Czytaj ze zrozumieniem. A w LM mamy 2 zaległe kolejki względem innych zespołów i chcemy je nadrobić. Bo jedna jest z pierwszej rundy, a rewanż mieliśmy względem reszty jechać w tym tygodniu i to są zaległości a nie jak liga idzie równo (wszystkie zespoły mają przejechane tyle samo kolejek). Tym bardziej, że to może być mecz istotny dla końcowych losów tabeli, bo jeżeli wygramy z WFT przewagą 4 pkt i z GR, a WFT nie zdobędzie punktów to my pojedziemy baraże a oni spadną.
CaspeR - 2012-11-22, 21:02

jedyne co masz opóźnione to mózg.
Nie będę jednego meczu ustalał 3 tygodnie bo jakiś baran odp nie może

a straszyć, że jeden bieg będziemy jechać godzinę to możesz tacie mówić ;)

// Upominam obydwóch. Mecz ustalony i koniec kropka.

// Kozioł

Pajter - 2012-11-26, 22:31

Witam proszę o ustalenie daty spotkania pomiędzy Yellow Star a DwR Team, gdyż trener YS ciągle mnie zbywa, a to już grubo po terminie a ja nie będę jechał sezonu do marca....

Pozdrawiam

// Niedziela - 2.12.2012r., godzina 21:00, #ys-dwr

CaspeR - 2012-12-04, 22:21

z racji tego, że z dro brak jakiegokolwiek kontaktu, proszę o ustalenie daty meczu wft-nd. Mecz został ustalony 25 listopada. Wpisałem w kalendarz ale do tej pory nie został zaakceptowany, a my nie mamy zamiaru przychodzić na mecz na daremnie .
mecz miał się odbyć jutro o 21 i dro sie zgodził na ten termin. jednak tak jak wcześniej napisałem do tej pory nie zaakceptował w kalendarzu. Z tego co jeszcze słyszałem to żaden z zawodników ND nawet nie słyszał o meczu.

// Niedziela - 9.12.2012r. , godzina 21:00, #wft-nd

dRo - 2012-12-08, 11:34

Do mamy ;) )) objedziemy jutro i nie płacz;*
Machu - 2012-12-20, 01:15

Według terminarza mecze finałowe miały zostać rozegrane do 21 grudnia. Jestem zmuszony poprosić o ustalenie terminów na oba mecze finału. Nie pasuje nam jazda w styczniu natomiast TSCR nie zamierza jechać w okresie miedzy świątecznym. Wydaje mi się, że racja leży po naszej stronie i terminarz do czegoś zobowiązuje. Proponuję 1 raz pojechać W niedzielę 23.12 lub środa 26.12 lub czwartek 27.12. W zależności od tego kiedy będzie 1 mecz proponuję na mecz rewanżowy czwartek 27.12 jeśli 1 mecz zostanie rozegrany w tą niedzielę lub niedzielę 30.12 jeśli mecz 1 mecz zostanie rozegrany w środę lub czwartek.

Proszę aby decyzję podjął Prezes Ligi DeBoer, ponieważ Kozioł pozostaje w zbyt bliskich związkach z TSCR i obawiam się ,że decyzja nie będzie obiektywna :D

Kozi - 2012-12-20, 15:17

Co ? Jakie bliskie związki ? Moim skromnym zdaniem to i tak nikt się w tym sezonie nie trzyma terminów, więc jak piszesz, że do 21 grudnia powinny być odjechany finał, to powinienem całą ligę ścigać za terminy rozgrywania meczów.
Jak odjedziecie po nowym roku to nie wam się nie stanie, takie moje skromne zdanie ;) ale zobaczymy co Debór zarządzi :)

Sensity - 2012-12-20, 17:50

Machu otrząśnij się . Są święta ludzie się przygotowują inni wyjeżdżają . U nas połowa kadry wyjeżdża i wracają po nowym roku. Nawet jeśli rada ustali mecz , na któryś z podanych przez ciebie terminów to my nie pojedziemy bo zwyczajnie nie będzie miał kto jechać . I w taki magiczny sposób zostalibyście mistrzami .. Sądzisz , że prezesi aż tak pójdą wam na rękę , że ukoronują was bez walki ?
Swoją drogą .. cieszyłaby cie taka wygrana ?

Karolek - 2012-12-20, 17:51

Czy go by cieszyła? Pewnie, że tak :)
icee - 2012-12-20, 18:14

Co za dzban, nie mam żadnych pytań odnośnie tego człowieka. Pierdol rodzinę, idź pograj w STS'a..
Piotraseczek - 2012-12-20, 20:39

Prosze Rade o rozsądek. Wszyscy prawie wyjezdzaja na swieta a polowa mojej druzyny wyjezdza na swieta i wraca po nowym roku. Machowi natomiast gratuluje walki o Tytuł Mistrza Polski przy zielonym stoliku. :lol:
Kozi - 2012-12-20, 20:47

a żeby wam wszystkim powyłączali internet fpizdu !
Speedwayfan - 2012-12-20, 21:01

Najkorzystniejsze są poniedziałki.

Proponuję:
1. mecz - 24 grudnia, godz.18:00
2. mecz - 31 grudnia, godz.23:30

Woffy - 2012-12-20, 21:29

Speedwayfan napisał/a

Proponuję:
1. mecz - 24 grudnia, godz.18:00



taa... ludzie kolacji wigilijnej nie zjedzą, bo sts ważniejszy :D :D Gratuluję poczucia humoru :P

Kaspi - 2012-12-20, 21:30

no i to jest myśl! takiego pomysłu to aż nie sposób nie poprzeć! CD wyraża zgodę na odjechanie finału w tym terminie :faja:

kocham te stsowe patologie na szczycie :jupi:

icee - 2012-12-20, 21:34

To tylko Machu, zostawcie go. Ta mniej normalna część BW. :mrgreen:
Kozi - 2012-12-20, 21:55

Woffy napisał/a
Speedwayfan napisał/a

Proponuję:
1. mecz - 24 grudnia, godz.18:00



taa... ludzie kolacji wigilijnej nie zjedzą, bo sts ważniejszy :D :D Gratuluję poczucia humoru :P


Ave Woffy...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group