To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

Redakcja - Zlecenia.

Valus - 2012-02-13, 16:03
Temat postu: Zlecenia.
Można prosić szanowną redakcję o napisanie zapowiedzi KA? Dobrze żeby takowy pojawił się jeszcze dziś, bo zawody już w środę.
sanrajss - 2012-02-13, 16:28

Qalust jutro zrobi ;)
Qalust - 2012-02-13, 18:18

Zapowiedź pojawi się w przededniu zawodów. Na wcześniejsze napisanie nie pozwala mi czas.
PapciuZiom - 2012-02-13, 21:50

JESTEŚ ZWOLNIONY!! WYPIERDALAJ! :devil:
Qalust - 2012-02-13, 21:55

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Wszystko o Tobie.

PapciuZiom - 2012-02-13, 21:57

HAHAHAHAHA DOBRE TO JEST :D
Kozi - 2012-02-14, 08:01

NIENAWIŚĆ MÓWIĘ, ZALEWA MU MÓZG !
Qalust - 2012-02-15, 11:30

Właśnie się zabierałem za pisanie dłuższej formy literackiej gdy zobaczyłem, że standardowa zapowiedź jest. No ale dobra. drążyć tematu nie będziemy w takiej sytuacji dłuższą zapowiedzią.
Rudolf - 2012-02-17, 10:53

Zawsze przed sezonem pokazywały się jakieś plotki transferowe,czy tam aktualne ruchy na "rynku".Może ktoś z was coś maźnie na główną? :P
Skrzypek - 2012-02-17, 14:18

hmm panowie, znów pewnie trochę zgłoszeń do redakcji macie... ale po co te zgłoszenia skoro istnieje panel do dodawania newsów. To takie trudne najpierw coś napisać a potem dopiero starać się o angaż. Kręci was bycie redakcją. Jak na razie i tak nic nie ma na stronie.
sanrajss - 2012-02-17, 14:59

Skrzypek napisał/a
hmm panowie, znów pewnie trochę zgłoszeń do redakcji macie... ale po co te zgłoszenia skoro istnieje panel do dodawania newsów. To takie trudne najpierw coś napisać a potem dopiero starać się o angaż. Kręci was bycie redakcją. Jak na razie i tak nic nie ma na stronie.


Na razie nie ma sensu nic zmieniać. Niedługo ma pojawić się nowa szata graficzna i wtedy newsy będą dostępne tylko dla redakcji.

icee - 2012-02-19, 19:52

nie rozumiem jak może by na stronie zapowiedź do jakiejś 3 ligi, a do eligi zapowiedź została pominięta?
sanrajss - 2012-02-19, 20:18

icee napisał/a
nie rozumiem jak może by na stronie zapowiedź do jakiejś 3 ligi, a do eligi zapowiedź została pominięta?


Ficwis napisał już wczoraj ale ma problemu z zapisaniem newsa. Do jutra wszystko będzie na miejscu.

Kozi - 2012-02-19, 23:21

Gdzie jest moja zapowiedz Ligi Miast ?
icee - 2012-02-21, 11:21

sanrajss napisał/a
icee napisał/a
nie rozumiem jak może by na stronie zapowiedź do jakiejś 3 ligi, a do eligi zapowiedź została pominięta?


Ficwis napisał już wczoraj ale ma problemu z zapisaniem newsa. Do jutra wszystko będzie na miejscu.


I jak nie było, tak nie ma. :)

Kozi - 2012-02-21, 12:24

Daniel ale o co CI chodzi ? Jak nie ma to weź napisz i już. Po prostu ktoś komu zostało przydzielone pisanie o elidze nawalił i poleciał fhuja. Każdy ładnie pięknie wywiązał się ze swoich obowiązków więc nie miej pretensji. Ciesz się, że się newsy pojawiają na stornie bo już jest ich więcej niż przez cały tamten sezon :P

BRAMKA !

icee - 2012-02-21, 13:53

Chodzi mi o to, że on napisał, że on napisał! Bramka by była wtedy gdyby mnie nie okłamywano. :<

GOL !

sanrajss - 2012-02-21, 15:25

a co ja mam powiedzieć jak mówi, że jutro wrzuci i sobie w chuja leci? widocznie znudziło mu się pisanie i mu podziękujemy.
Pajter - 2012-02-27, 15:55

Mam pytanko. Dlaczego o 3 lidze piszę się więcej na głównej stronie niż o ekstralidze. Nie sądzicie, że osoby, które są aktywne jako redaktorzy powinni najpierw zapełniać najważniejsze działy? (Od eligi w dół)
Kozi - 2012-02-27, 16:29

KAżdy ma swój przydział, jeżeli chodzi o pisanie i niech się tego trzyma. Cieszmy się, że na stronie zaczęły w końcu pojawiać się newsy... A jak zacznimy mieszać to się zrobi neipotrzebny burdel i gówno z tego wszystkiego będzie.
Qalust - 2012-02-27, 22:57

O ekstralidze napisałem niestety tylko ja mimo, że nie został mi przydzielony ten dział, jednak jeśli tylko będę miał trochę więcej czasu to będzie pojawiać się seria newsów o elidze. Też mnie to wkurza, że wchodzę i mogę poczytać tylko o nikogo nie interesującej trzeciej lidze, nic jej nie umniejszając oczywiście, ale takie są fakty. Oczywiście chłopaki odpowiedzialni za pisanie o III lidze na propsie.
Nie chciałbym również żeby te newsy wyglądały schematycznie i tu mam na myśli ogół wiadomości. Same zapowiedzi, kto wg nas wygra i tyle w temacie. Od czasu do czasu coś ciekawego do poczytania się przyda. Ja w dalszym ciągu będę pisał w stylu mojego pierwszego newsa o e lidze. Z góry zapraszam do lektury!

Poza tym jeszcze mam sprawę. Chciałbym wiedzieć kto odpowiada za oprawę graficzną newsów, ponieważ potrzebowałbym stałego kontaktu z tą osobą.

Rudolf - 2012-02-28, 00:29

Chcecie njusów o elidze? Zapraszam na Fan Page Falubazu. ;D https://www.facebook.com/FZGSTS
Kozi - 2012-02-28, 12:00

o, krótko i na temat :D
Pajter - 2012-02-28, 12:26

Ja mogę coś skrobnąć o Elidze. Jakieś nawet można powiedzieć doświadczenie mam, ale nie chce być włączony do żadnej grupy itd.

@edit

Na początek mogę napisać coś o 2 Kolejce 1 ligi Ligi Miast o ile ktoś się tym nie zajął, ale do tego jakąś porządną grafikę bym potrzebował, bo sam porządnej nie zrobię,

Piotraseczek - 2012-03-06, 14:45

Juz widze ze o ekstralidze nie piszecie :( :?:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group