To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

Żużel - Co z tym ?u?lem? - czyli problemy finansowe Polskich klubów

Rudolf - 2010-08-21, 23:35

Cox
Dawidos - 2010-08-21, 23:47

Oooo... Marvyn Cox, dobrze Rudolf!
Skulek - 2010-08-22, 13:45

ja z kolei taką wersje tez słyszałem http://img828.imageshack....00818154711.jpg
Mikelson - 2010-08-23, 00:32

Tylko 1 liga wita Częstochowe... Powinno być max 3 obco w składzie i to by wiele pomogło. Na next sezon ma nie być obco juniorów :?
Skulek - 2010-08-23, 11:29

z tym brakiem obcokrajowców z zagranicy to też nie jest dobre rozwiązanie... bo w ten sposob Polacy będą mieć wymagania bardzo duze

A jak do Drabik mówił, jak ktoś jest pro to i tak sie przebije, patrz, Janowski, Dudek, Pawlicki, Mroczka....

Adryss - 2010-08-23, 14:14

Dokładnie. Jednak juniorzy obco prezentują jakiś poziom a jeśli w meczu miałby jechać 2 juniorów z Polski to śmiem twierdzić iż poziom widowiska na pewno by się zmniejszył. Przynajmniej w I lidze. Miło patrzeć na takich zawodników jak L.Sundstroem, L.Lindgren czy M.Kus. Podzielam zdanie Drabika że jeżeli ktoś jest profesjonalistą to się przebije
Hubi - 2010-08-24, 14:02

Nie wiem o co tym działaczom chodzi. Jesteśmy najlepsi na świecie wśród seniorów i juniorów, a robią problemy dla obcokrajowców. Jak dla mnie nie powinno być w ogóle podziału senior/junior - u nas są tylko takie chore podziały. Popatrzcie na Szwecję czy Anglię - tam nie ma podziałów, nie ma czegoś takiego, jak bieg juniorski, żyją i mają się dobrze.

U nas wchodzi się w dupy niedouczonym juniorom, którzy po jednym sezonie są bożyszczami piszczących nastolatek, rzucają szkołę, kończą wiek juniora i się robi problem, bo ani jazdy, ani perspektyw i co tu dalej robić?

Baxiu - 2010-08-24, 23:56

Hubi napisał/a
Jak dla mnie nie powinno być w ogóle podziału senior/junior - u nas są tylko takie chore podziały. Popatrzcie na Szwecję czy Anglię - tam nie ma podziałów, nie ma czegoś takiego, jak bieg juniorski, żyją i mają się dobrze.


W takim razie każdy młody zawodnik nie miałby w ogóle szans na rozwinięcie się. Gdzie mają jeździć Ci młodzi? Taki Domański nie debiutował by w ROW'ie, a tak ma chłopak radochę, że jeździ ;]

Rory - 2010-08-25, 00:34

Skólek napisał/a
z tym brakiem obcokrajowców z zagranicy to też nie jest dobre rozwiązanie... bo w ten sposob Polacy będą mieć wymagania bardzo duze

Dobiłeś mnie tym :D
Będzie też ustalona max kwota za transfer, więc nie powinno być aż tak wielkich wymagań.

Dano92 - 2010-08-25, 01:53

Skólek wie jak poprawić humor: "Obcokrajowiec z zagranicy" dobry text :D
Skulek - 2010-08-25, 09:37

zawsze moze być obcokrajowiec z Polski :D
Hubi - 2010-08-25, 12:43

'Ma radochę, że jeździ' - no to niech ma tą radochę jeżdżąc w rozgrywkach młodzieżowych, a nie w lidze, gdzie liczy się wynik. Przykład Rybnika jest akurat chybiony, bo oni ze względu na swoje problemy finansowe kilka meczów odjechali z kilkoma juniorami w składzie, co tylko pokazuję, że sztuczny przepis o dwóch juniorach pod 6 i 7 nie jest do końca potrzebny.
Allen - 2010-08-25, 13:02

Chyba Ci sie chłopie w głowie pomieszało. To nie temat o twoich durnych pomysłach tylko sytuacjach finansowych. Tak najlepiej bez juniorów po co nam oni ? Zawodnicy będą jeździć od 21 roku życia albo w ogóle bo prędzej za słabi, a potem to już nic z nich nie będzie. Myśl !
Mike - 2010-08-25, 13:25

Hubi napisał/a
Nie wiem o co tym działaczom chodzi. Jesteśmy najlepsi na świecie wśród seniorów i juniorów, a robią problemy dla obcokrajowców. Jak dla mnie nie powinno być w ogóle podziału senior/junior - u nas są tylko takie chore podziały.


Bieg młodzieżowy i juniorzy pod 6-tką i 7-ką, to dobry pomysł, pod warunkiem, że nie będą pod tymi numerami jeździć obcokrajowcy. Dopóki trzeba było pod tymi numerami wstawiać wyłącznie Polaków, takich Janowskich, Pawlickich i Dudków mieliśmy 3 razy więcej.

Hubi napisał/a

Popatrzcie na Szwecję czy Anglię - tam nie ma podziałów, nie ma czegoś takiego, jak bieg juniorski, żyją i mają się dobrze.


Dokładnie, mają się dobrze. Obie swego czasu uchodziły za najlepsze ligi na świecie, a w tym momencie jeszcze trochę i nasza 1-sza liga doścignie poziomem Elite League. Eliteserien wolniej, ale jednak też już ustępuje pola naszej lidze. Albo można spojrzeć na wyniki reprezentantów tych krajów na arenie międzynarodowej. Szwecja od czasu zakończenia kariery przez Rickardssona i Anglia mniej więcej od lat świetności Lorama idą równią pochyłą w dół, wszędzie gdzie tylko się da.


Hubi napisał/a
'Ma radochę, że jeździ' - no to niech ma tą radochę jeżdżąc w rozgrywkach młodzieżowych, a nie w lidze, gdzie liczy się wynik. Przykład Rybnika jest akurat chybiony, bo oni ze względu na swoje problemy finansowe kilka meczów odjechali z kilkoma juniorami w składzie, co tylko pokazuję, że sztuczny przepis o dwóch juniorach pod 6 i 7 nie jest do końca potrzebny.


Jedyne co pokazuje przykład Rybnika, to fakt, że można pojechać większą ilością juniorów, niż ta narzucana przez przepisy. Jednak chyba nie każdy ma problemy finansowe i nie każdy wstawiałby juniorów do składu, gdyby nie musiał, więc przepis jak pisałem wyżej jak najbardziej słuszny.

Hubi napisał/a
co tylko pokazuję,


To w końcu przykład Rybnika pokazuje, czy Ty? Naucz się stosować "ogonki" ;) .

Baxiu - 2010-08-25, 15:38

Mike napisał/a
Bieg młodzieżowy i juniorzy pod 6-tką i 7-ką, to dobry pomysł, pod warunkiem, że nie będą pod tymi numerami jeździć obcokrajowcy. Dopóki trzeba było pod tymi numerami wstawiać wyłącznie Polaków, takich Janowskich, Pawlickich i Dudków mieliśmy 3 razy więcej.


Oczywiście, że Polacy. Nie było chyba czasu, żeby w Rybniku był jakiś 'obcokrajowiec zagraniczny :lol: ' Trzeba pomagać rozwijać się polskim juniorom.

Hubi - 2010-08-26, 01:07

Cytat
Chyba Ci sie chłopie w głowie pomieszało. To nie temat o twoich durnych pomysłach tylko sytuacjach finansowych. Tak najlepiej bez juniorów po co nam oni ? Zawodnicy będą jeździć od 21 roku życia albo w ogóle bo prędzej za słabi, a potem to już nic z nich nie będzie. Myśl !


Synek, ja myślę. Dwa razy nie powtarzałem klasy w gimnazjum :lol: Może Ci się mój pomysł nie podobać, ale trochę szacunku.


Cytat
To w końcu przykład Rybnika pokazuje, czy Ty? Naucz się stosować ogonki .


Sorry, przepraszam. Dałem się złapać jak młody, nie powinno mi się to zdarzyć.

Allen - 2010-08-26, 10:14

Hubi napisał/a


Synek, ja myślę. Dwa razy nie powtarzałem klasy w gimnazjum :lol: Może Ci się mój pomysł nie podobać, ale trochę szacunku.


Jakbyś nie wiedziała to ja też nie i to nie było przez problemy z nauką. Widziałem Twoje zdjęcia niezły masz pysk xD :rotfl:

Hubi - 2010-08-26, 11:28

Napinki ciąg dalszy, brawo ;)
Adryss - 2010-08-26, 19:32

Uspokójcie się synki!
kukasky - 2010-09-05, 11:32

Mike napisał/a


Dokładnie, mają się dobrze. Obie swego czasu uchodziły za najlepsze ligi na świecie, a w tym momencie jeszcze trochę i nasza 1-sza liga doścignie poziomem Elite League. Eliteserien wolniej, ale jednak też już ustępuje pola naszej lidze. Albo można spojrzeć na wyniki reprezentantów tych krajów na arenie międzynarodowej. Szwecja od czasu zakończenia kariery przez Rickardssona i Anglia mniej więcej od lat świetności Lorama idą równią pochyłą w dół, wszędzie gdzie tylko się da.


A Australijczycy wg ligy nie mają. :roll:

Popieram pomysł Hubiego.Zawodnicy musieli by się bardziej przykładać i poświęcać.

Joker - 2010-09-05, 12:52

Jeszcze troche i nasza pierwsza liga doścignie Elite League ? żeby czasami nie było odwrotnie bo chyba nie widzisz co się dzieje w tym sporcie. Z roku na rok co raz bardziej idiotyczny regulamin, problemy finansowe klubów od Ekstraligi do 2 ligi.
kukasky - 2010-09-07, 22:00

Ceny biletów: 45 zł normalny, 40 zł ulgowy
ZKŻ SSA przypomina, że karnety za 290 zł nie uprawniają do wejścia na mecz półfinałowy.


Nieźle kosztuję kibiców nazwa FALUBAZ.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group