To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

Żużel - Polskie stadiony ?u?lowe - dyskusja

Szpadyzor - 2010-07-24, 01:57

Piechu daj sobie luz bo robisz z jakiegoś kurniku Alianz Arene. : >
A co do stadionu GKMu to z tego co wiem będzie modernizowany.

Ron - 2010-07-24, 08:56

Do 2012 roku maja wszytko skończyć i cały stadion będzie miał 8 rzędów krzesełek, tak jak teraz jest na pierwszej prostej. Ma byś oświetlenie, tablica świetlna, nowe parkingi,dach na całej prostej. Moze wtedy nie będzie jakieś Areny, ale będzie to lepiej wyglądać i już nie będzie takiego kurnika jaki jest.
Allen - 2010-07-24, 09:35

Narzekacie, że się kurzy w Gnieźnie, a co jest w Tarnowie:

Uploaded with ImageShack.us

LoraKinho - 2010-07-24, 10:02

Hubi napisał/a
Najpierw park maszyn wypożyczali chłopaki od hotelu, a później zrobili jakąś klitkę, gdzie ledwo mieszczą się boksy.


Nie wypożyczali od hotelu jak to Ty nazywasz;] tylko hotel Orzeł to była własność Startu, potem po problemach w 2004 sprzedali hotel, ale mieli umowe ze na niedziele mają rezerwacje parkingu itd, ale goscie sie zbuntowali, ze nie maja jak wyjezdzac i musieli przeniesc. Pierwotnie byl plan, ze beda wykupione dzialki za stadionem obok hotelu i tam bedzie park maszyn, ale cos nie wyszlo. Zreszta odnosnie hotelu to to samo jest na Mieszku. Sprzedali hotel, bo nie mieli kasy, a teraz anwet szatni nie ma :/ (badz tez juz jest, ale przez jakis czas nie bylo) :/

KuKi - 2010-07-24, 11:06

allen jak to zdjecie jest z tego roku to bylem na tym meczu i tylko raz sie tak zakurzylo a pozniej juz nic
LoraKinho - 2010-07-24, 11:50

dziwne ze mialo sie kurzyc jak na kazdym meczu wam padal deszcz :/ :crazy:
Piechu - 2010-07-24, 12:02

Ale dziwne że kurzy się na żużlu nie ? Bardzo dziwne zjawisko a jak jest twardo i nie pada deszcz to już tym bardziej na jednych nawierzchniach kurzy się bardziej na innych mniej taki urok tego sportu... ;]
KuKi - 2010-07-24, 12:17

LoraKinho napisał/a
dziwne ze mialo sie kurzyc jak na kazdym meczu wam padal deszcz :/ :crazy:


ostatnie 3 mecze to byly same upaly ;| tylko ba bydzie na 14 bieg zaczelo padac

Allen - 2010-07-24, 12:20

Kuki tak to jest z tego sezonu tylko niestety nie pamiętam z jakiego to jest meczu, bo zapisałem to zdjęcie kiedyś na pulpicie i tylko wstawiłem teraz.
KuKi - 2010-07-24, 12:37

prawdopodobnie to bylo na torun bo w 4 biegu wtedu sie tak kurzylo ale pozniej juz przestalo
Frezer - 2010-07-24, 12:53



na bydzi się dopiero kurzyło :D biegi 1-2 to istna masakra :D gdyby ktoś się wywalił i leżał to sędzia by nie przerwał bo nic nie widać było

HaYto - 2010-07-24, 12:58

Ale to jest Tarnów :D kaski ;p
Frezer - 2010-07-24, 13:01

chodziło mi o meczu z Bydzią
RaFcio - 2010-07-24, 13:09

Beton :D 40 stopni :D co tu dziwnego :D
ppysio - 2010-07-24, 14:08


Stadion Żużlowy w Opolu
Adres : ul. Wschodnia 2; 45-233 Opole
Pojemnosć widowni: 9.000
Nawierzchnia toru: granitowa
Długosć toru: 321 metrów
Rekord toru: 60,4 s. - Adam Czechowicz
Data ustanowienia rekordu toru: 16.05.2004

Pod względem kameralności na 1 miejscu, żużlowców ma się na wyciągnięcie ręki.

Pajter - 2010-07-24, 16:59

Panowie w Gnieźnie były imprezy rangi międzynarodowej. Przypomnę chociażby Finał IMEJ 99, gdzie wygrał Rafał Okoniewski. Czasy się zmieniły a nasz stadion "nie poszedł do przodu. No cóż teraz ten parking jest jak przedpotopowy z lat sześćdziesiątych. Pokuszę się o stwierdzenie, że mamy w tej chwili jeden z najgorszych parków maszyn w całej polskiej lidze. No cóż....
Arai - 2010-07-24, 17:11

Najgorszy park maszyn jest w Łodzi... Dość ciasny i nie ma nawet utwardzonego podłoża...
Norbi - 2010-07-24, 18:35

Ha ha i jeszcze raz ha
Ok, zaczynamy:
Piechu napisał/a
ale to nie nasza wina ze 80% zawodników Startu nie potrafi jeździć na przyczepnych torach ;/
Że jak :D ?Ty sie znasz na żużlu?KJ Szczepan Linus i Ferjan nienawidzą pod koło, co? Nie wspomne i Mirku
Piechu napisał/a
Kamilu wystarczy chcieć i mieć pieniądze, parę lat temu nie było komu to robić a teraz są pieniądze

Gdzie ty pieniądze masz? Od kogo? Skąd?
Ron napisał/a
Ma byś oświetlenie, tablica świetlna

Najpierw może jakąś zwykłą, co?
Stadion w Grudziądzu to jest naprawde porażka. 3rzędy czy tam 5, nie wspominając o braku tablicy. Wybaczcie ale do mojego kościoła na sume w niedziele więcej ludzi wejdzie niż u was.
Fakt, Gniezno mega stadionu nie ma, ale powiedzcie, co oprócz parkingu tam jest źle? Plastiki będą w tym roku już wszędzie. Trybuna odnowiona. Wieżyczka szału nie robi, ale jest w miare. Nawet trafffke koszą :shock:
Nie mówie już o głupim odnowieniu schodów.
Jeżeli prace na 2łuku się zakończą, w ciągu kilku lat pojawi sie kasa na oświetlenie, to stadion naprawdee będzie ładny ;)

LoraKinho - 2010-07-24, 21:32

Norbi napisał/a
Ha ha i jeszcze raz ha
Ok, zaczynamy:
Piechu napisał/a
ale to nie nasza wina ze 80% zawodników Startu nie potrafi jeździć na przyczepnych torach ;/
Że jak :D ?Ty sie znasz na żużlu?KJ

Ja bym to skonczyl na tym :/ Bo jesli uwazasz ze Krzychu lubi pod kolo to Ciebie podziwiam naprawde. Pokazał to gdy zrobiil przyczepnie w Gdansku gdzie stracił miejsce w skladzie i pokazał chociazby w Poznaniu czy Rzeszowie... Jeden z żużlowców z naszego aktualnego skladu powiedział, ze dopoki Jablonski bedzie na Wrzesinskiej bedzie beton. I taka prawda. Krzychu jest profesjonalista i potrafi się do zawodow przygotować i pewnie nawet na przyczepnych by pojechał nie najgorzej, ale beton lezy mu o wiele bardziej...

Arai - 2010-07-24, 21:37

Lora widać jak znasz swojego zawodnika... W niedawnym półfinale Mistrzostw Polski w Łodzi po opadach była kopa niemalże po jajca i Jabłoński jechał po prostu kosmicznie... Inni zawodnicy w tym nawet Hampel zamykali gaz na wejściach, a Jabłoński nic sobie z tego nie robił... W trakcie zawodów tyle co on skutecznych ataków wykonał, to Ekstraligowcy przy nim byli po prostu amatorami...
Norbi - 2010-07-24, 21:43

LoraKinho napisał/a
i pokazał chociazby w Poznaniu

5. Krzysztof Jabłoński - 11+2 (2*,1,2*,1,2,3)
Napisałem, czy uwaza ze KJ nienawidzi pod koło.
Mówisz ze jest pro i umie tak jechać.
To po kiego na mnie wjezdzasz ;D ?
Jedzie na betonie? Jedzie
Jedzie na kopie? Jedzie
Naprawde, nigdzie nie napisałem ze lubi pod koło ;]
Ponadto, zauważ jak jedzie w Gnieznie na początku zawodów, a jak śmiga po dużej gdy już sie odsypie ;]

Kuluś - 2010-07-25, 10:46

jak z KJ taki pro, to czemu w elidze nie jezdzi? ;/
Ron - 2010-07-25, 10:54

Cytat
Stadion w Grudziądzu to jest naprawde porażka. 3rzędy czy tam 5, nie wspominając o braku tablicy. Wybaczcie ale do mojego kościoła na sume w niedziele więcej ludzi wejdzie niż u was.


Rozumiem,że twój kościół może pomieścić 7-8.000 tys miejsc? :lol: Co do rzędzów to na pierwszej prostej jest 8, a na drugiej to jak mówisz 4 czy tam 5. Z resztą w II lidze są niektóre stadiony jeszcze gorsze, a o nich już nie wspominasz. Tylko, żeś tego Grudziądza sie uczepił.

Anonymous - 2010-07-25, 11:14

Dokładnie, np. Kraków, Rawicz ;) Kraków to w ogóle padaka straszna jest :D
Ron - 2010-07-25, 11:19

No to są przykłady, z resztą po modernizacji to bedzię całkiem ładny kameralny stadionik, nie za duży, nie za mały. Nam w Grudziądzu po co jakaś MotoArena?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group