To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

Żużel - Polskie stadiony ?u?lowe - dyskusja

Pikey - 2010-07-23, 09:03
Temat postu: Polskie stadiony żużlowe - dyskusja
buhhuaahuamaauhaahauahauhah Gniezno najpiękniejszy stadion? nie roźśmieszaj mnie. Chłopie tu nie ma parkingu na 18 osób a Ty GP chcesz organizować :/ pomijając bardzo amatorską organizacje...

A co do tych stadionów to ja zorganizowałbym w Hamar;DDD

Anonymous - 2010-07-23, 09:11

Piechu napisał/a
a Gniezno ma jeden z najładniejszych stadionów w polskiej lidze i najlepszy w 1 lidze :) Tylko świateł brakuje :)


widać, że typ w życiu nie był na wyjeździe :D

Allen - 2010-07-23, 09:32

Kosa jedynie Gdańsk ma lepszy stadion od nas. No chyba, że jeszcze Rybnik, bo tam nie byłem.
Anonymous - 2010-07-23, 09:59

Gdańsk, Rybnik, Rzeszów. Daugavpils nie licze, bo to nie Polska.
Barnej - 2010-07-23, 10:12

Kolega Piecha , widać ma bardzo dobrą wiedzę na temat żużla. Jeżeliby do tego dodać jego oryginalny podpis , to robi się naprawdę ciekawie. Co do tych stadionów , to gówno wiesz , gówno widziałeś. Uważasz , że macie lepszy stadion od Częstochowy , Tarnowa czy nawet Wrocławia ? Najlepszy w 1 lidze ? Nie rozśmieszaj mnie. Uważasz , że macie lepszy stadion od Daugavpils ? Gdzie idąc twoim tokiem myślenia , przez kilka ostatnich lat było organizowane Grand Prix ? Uważasz , że macie stadion lepszy od Rybnika ? Gdzie również były organizowane zawody największej światowej rangi (DPŚ , DMŚJ) ? Aż wreszcie czy uważasz , że macie stadion lepszy od Gdańska ? Gdzie odbywały się zawody Drużynowego Pucharu Świata czy ostatnio IMŚJ ? Pojedź kiedyś na zawody do innego miasta i wtedy możemy dyskutować :wink:

Żeby nie rozmywać tematu to uważam , że przy obecnej formie naszych zawodników , po prostu nie będzie co zbierać z reszty ;) Tym bardziej jeśli najgroźniejsze ekipy są osłabione (Dania , Australia czy nawet Rosja)

P.S Do Piecha : To ja bym jednak poprosił o tą składnie , bo gdy zobaczyłem twój post na poprzedniej stronie to pomyślałem , że Maciek z Klanu zarejestrował się na forum ;/

P.S2 Do Piecha : A SWC w Gnieźnie to sobie możesz zrobić w Scrabble ;/

Frezer - 2010-07-23, 12:08

Kosa napisał/a
Gdańsk, Rybnik, Rzeszów. Daugavpils nie licze, bo to nie Polska.


Rzeszów hahahaahahahahahahaa o leże :D

hN - 2010-07-23, 12:17

Jo Kosa... z Rzeszowem to poleciałeś :D

Tarnów nie lepszy :P

ogólny, subiektywny, krótki ranking polskich stadionów:

1.Toruń (sorry... ale naprawdę miażdży wszystko :P )
2.Gorzów
3.Czewa
4.Zielona Góra
5.Gdańsk
6.Bydgoszcz (ta ..ujowa widoczność...)
7.Ostrów
8.Tarnów
9.Stary stadion w Toruniu :F
10.Rzeszów

Więcej nie zwiedziłem więc nie mi się wypowiadać.

Chociaż co do Rzeszowa muszę przyznać, że niezłe miejsce na piknik mają za pierwszym łukiem.

//Słowo
Arai

Allen - 2010-07-23, 12:18

Rzeszów no nie wierze xD Kosa nie byłeś chyba w Gnieźnie. W Rzeszowie jest jedna wielka ruina i taka jest prawda.
Frezer - 2010-07-23, 12:27

hn...

Zapomniałeś o Lesznie, Rzeszów w 10 to jakaś paranoja to jest ruina nie stadion, w Tarnowie stadion jest dobry i ładny ale już zniszczony i zaniedbany jak nic z tym nie zrobią to za 4,5 lat będzie dorównywać Rzeszowiakom. Czewa na 3 miejsce nie zasługuje a to za sprawą parkingu który jest na poziomie Ligi angielskiej

bydzia ok tylko te trybuny 17 kilometrów od toru :crazy:

Szogun - 2010-07-23, 12:28

Co do tych stadionów... to pierwszą podstawą organizacji jest parking na 18 zawodników i oświetlenie. Więc nie wiem kto tam wyskoczył z Gnieznem.. gdzie nawet na dobrą sprawę do pasu bezpieczeństwa żeby się dostać , to wystarczy przeskoczyć przez płot wielkości 50 cm. Czy tam barierkę :)


DPŚ ? jak polska zajmie drugie miejsce, to będzie to wstydem. Gdyż jak wiadomo Nicki nie pojedzie w ogóle, Rosja bez Emila.. Australia bez Crumpa ... heh..

Kuluś - 2010-07-23, 12:51





RYBNIK





RZESZÓW :faja: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:


pozdreko dla tej 10 stadionow co dal ten niedorozwoj, widac, jak znasz stadiony ;]

hN - 2010-07-23, 12:56

Dałem tylko stadiony na których byłem...

i fakt, zapomniałem o Lesznie :P zaraz za Bydgoszczą

Anonymous - 2010-07-23, 18:01

Szogun napisał/a
to pierwszą podstawą organizacji jest parking na 18 zawodników i oświetlenie.


I tym się właśnie kierowałem dająć Rzeszów jako 3, który ma lepszy stadion od Gniezna.

Piechu - 2010-07-23, 18:48

Z Kosą trzeba się zgodzić brak nam parkingu i oświetlenia ale reszta jest bez zarzutu ;]







Do Leszna czy zielonej trochę brakuje ale myślę ,że to tylko kwestia czasu ;]

P.S BarneJ byłeś w Gnieźnie ? Bo nie wydaje mi się ;]

Pikey z twoim podejściem w Gnieźnie by żużla nie było

Boom - 2010-07-23, 18:53

Barney byl w Gnieznie z tego co wiem :p
stadion wasz.. z czym do ludzi :d

Pikey - 2010-07-23, 19:01

Czytaj ze zrozumieniem...Czy ja coś napisałem że mamy słaby stadion? Po prostu nie mamy warunków na organizacje imprezy międzynarodowej.
Piechu - 2010-07-23, 19:08

Kamilu wystarczy chcieć i mieć pieniądze, parę lat temu nie było komu to robić a teraz są pieniądze i jest pomysł żeby dobrze je wykorzystać... wiadomo nikt stadionu nie powiększy, parkingu też nie. ale myślę że za 2/3 lata Gniezno będzie mogło powalczyć
o jakieś IMEJ czy podobne imprezy :)

Boom - 2010-07-23, 20:49

Piechu napisał/a
wiadomo nikt stadionu nie powiększy, parkingu też nie. ale myślę że za 2/3 lata Gniezno będzie mogło powalczyć
o jakieś IMEJ czy podobne imprezy :)


Lukan - 2010-07-23, 20:50

Gniezno lepszym stadion niż Rybnik [*]

ciekawe w którym miejscu

Nie chce być nie skromnym ale w 1 lidze mamy najlepszy i to nie podlega żadnej dyskusji :wink:

Anonymous - 2010-07-23, 21:13

Lukan, w 1 lidze najlepszy i najładniejszy (dużą rolę odgrywa tu Brama Maratońska) ma Gdańsk. ;)
Frezer - 2010-07-23, 21:59

Może niech każdy wrzuci stadion ze swojego miasta :P zrobi się fajna encyklopedia stadionów \o/ to ja zaczne w takim razie.


Stadion Miejski w Tarnowie

Pojemność: 15.000
- trybuna: 3200 miejsc
- loża VIP-ów: 90 miejsc
- pierwszy łuk (wiraż od strony stacji PKP): 5500 miejsc
- drugi łuk (wiraż od strony parku): 3500 miejsc
- sektor gości na drugim łuku: 500 miejsc
- prosta naprzeciwko startu: 2000 miejsc

Długość toru: 392m.
Rekord: 68,16 Tony Rickardsson






Hubi - 2010-07-23, 22:08

W Gnieźnie, jakby nie było tragedii nie ma, ale podczas drugiej mojej wizyty po czwartym biegu chciałem już być w domu, a powody były dwa:

- magiczny kurz, który spowił mi wszystko i odebrał chęć do oglądania zawodów
- fatalna jazda pseudogwiazd KM-u

Za pierwszym razem wyjście z drugiego łuku i było ok, ale infrastruktury to tam nie ma. Najpierw park maszyn wypożyczali chłopaki od hotelu, a później zrobili jakąś klitkę, gdzie ledwo mieszczą się boksy. Oświetlenia nie ma z czym do organizacji międzynarodowych imprez?

Ron - 2010-07-23, 22:11

Stadion Miejski w Grudziądzu


Adres:ul. Hallera 4

Rekord toru:
Maksim Bogdanovs 64,41 - ustanowiony podczas meczu XIV kolejki DM I ligi, pomiędzy GTŻ Grudziądz - SC Lokomotiv Daugavpils (02.08.2009 r.)

Długość toru:
379 m

Pojemność stadionu:
ok. 8.000

Nawierzchnia:
granit

Szerokość:
(proste/łuki): 10/15









Hyhyhyhy :jupi:

Billy - 2010-07-23, 23:47

mi się podoba stadion w Tarnowie nie wiem jak wam ; )
Piechu - 2010-07-24, 00:21

Ron Grudziądz ma się czym chwalić xD tam to jedynie jest prosta startowa jakoś wygląda xD
A co to kurzu w Gnieźnie... Przykro mi ale to jest urok Betonu ;/ ale to nie nasza wina ze 80% zawodników Startu nie potrafi jeździć na przyczepnych torach ;/ ale swój urok ma ;p



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group