To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

Żużel - Dru?ynowy Puchar ?wiata '10

Ron - 2010-07-21, 16:08
Temat postu: Drużynowy Puchar Świata '10
Skład Polski na półfinał w Gorzowie :

Polska - kask niebieski:
1. Jarosław Hampel
2. Rune Holta
3. Tomasz Gollob
4. Adrian Miedziński
5. Janusz Kołodziej

Może macie jakieś zastrzeżenia co do składu? Wydaje mi się, że spokojnie wygramy w Gorzowie, Dania bez Pedersena nie powinno odgrywać znaczącej roli, no i oczywiście niespodziewany brak Leona Madsena. Rosja bez Emila, ale wydaję mi się, że powalczą. Czechy to kelnerzy.

JaCo - 2010-07-21, 18:59

Moim zdaniem Miedziński to błąd, w jego miejsce powinien jechać Pawlicki, który tam miecie jak mało kto.
Barnej - 2010-07-21, 19:10

Idąc twoim tokiem myślenia lepiej wystawić Bartka Zmarzlika ... :crazy:
Piechu - 2010-07-21, 19:12

Mada faka dajcie tam adriana gomolskiego xD może ktos bedzie mial defekt i zrobi 1 pkt xD
JaCo - 2010-07-21, 19:31

Toć nie mówię, że trzeba dawać juniorów, chodzi o to iż Pawlicki miażdżył nie jednego bardzo dobrego seniora, lecz Miedziak podoła, bynajmniej tak sądzę i w to wierze.
Mike - 2010-07-21, 20:43

JaCo napisał/a
Toć nie mówię, że trzeba dawać juniorów, chodzi o to iż Pawlicki miażdżył nie jednego bardzo dobrego seniora, lecz Miedziak podoła, bynajmniej tak sądzę i w to wierze.


No kolejny... Ludzie BYNAJMNIEJ NIE ZNACZY TO SAMO CO PRZYNAJMNIEJ. Nie używajcie słów, których znaczenia nie znacie :/ .

A co do DPŚ to w cuglach wygramy ten półfinał, a sądząc po tegorocznych składach innych ekip, to moim zdaniem jesteśmy pewniakami do zwycięstwa także w finale. Skład jak najbardziej w porządku, 5-tka polskich zawodników, którzy są obecnie w najwyższej formie.

Anonymous - 2010-07-21, 21:56

Czwórka polskich zawodników.
Piechu - 2010-07-21, 23:31

Końcowy wynik finału w Vojens
1. Polska
2. Australia
3. Szwecja
4. Dania

Bossi - 2010-07-22, 10:57

JaCo napisał/a
Moim zdaniem Miedziński to błąd, w jego miejsce powinien jechać Pawlicki, który tam miecie jak mało kto.

Pawlicki na starcie zesralby sie w gacie. pozatym jakim prawem porownujesz tego mlokosa do Miedzinskiego? gowno jeszcze osiagnal, nie ma doswiadczenia na arenie miedzynarodowej, moze stala dzika karte do Grand Prix mu dac od razu? Pamietaj ze DPS to tylko na papierze zawody druzynowe, kazdy w biegu jedzie sam, a nie sadze zeby Pawlicki bez Tomusia walil dwucyfrowki.

Mike - 2010-07-22, 10:58

Oj skrót myślowy to był ;].Najlepsza piątka zawodników, których MOŻEMY wystawić. Chociaż w tym roku, to jakby za Holtę wskoczył Walasek/Jaguś/Protasiewicz/Dobrucki, to i tak na lajcie byśmy wygrali.
Andrew - 2010-07-22, 11:43

Mike napisał/a
Chociaż w tym roku, to jakby za Holtę wskoczył Walasek/Jaguś/Protasiewicz/Dobrucki, to i tak na lajcie byśmy wygrali.


No nasz skład jest tak mocny, że nawet w 4 byśmy wygrali ;)

Poza tym na Lesznie w 2007 roku z tego co pamiętam Baliński jechał w kadrze. Sprawdził się bo zna bardzo dobrze ten tor, a nie ma się co oszukiwać bo Baliński to zwykły średniak. Dlatego Mike zasugerował tego Pawlickiego :]

Mike - 2010-07-22, 11:51

Akurat Pawlickiego zasugerował kto inny :P . Ale przy obecnej formie Kołodzieja, Hampela i Golloba, to naprawdę możemy sobie pozwolić na eksperymenty przy dobieraniu 5-go zawodnika.
Bossi - 2010-07-22, 13:48

eksperymenty to sobie mozna robic w lidze. to DPS i maja jechac najlepsi.
Kuluś - 2010-07-22, 14:40

Holta co mecz w kazdej lidze 15 plus wiec nie wiem o co wam z nim kaman;/ jakis typ pgo tu chcial wymieniac omg, jedyna wymiana to miedzinski-szombierski ;]
Arai - 2010-07-22, 14:44

Holta według mnie nigdy nie zasługiwał na to, by jeździć w reprezentacji Polski, a utwierdziłem się w tym przekonaniu po tym jak już kolejny rok nie raczy nawet wystartować w IMP... Nie mówiąc już o tym, że nie potrafi wykrztusić słowa po polsku... To jest Polak? Wypadnie z GP i jak zapragnie jeszcze raz zaatakować cykl, to na chwile zapomni znów o Polsce i sobie przypomni nagle, że jest Norwegiem... A czemu tak? Bo wtedy łatwiej do cyklu będzie mu awansować, bo nie będzie musiał się przebijać przez trudne polskie eliminacje...
Frezer - 2010-07-22, 20:28

musze cie zaskoczyć :D

http://www.youtube.com/watch?v=GNdLM5v8c-Y

minuta 1:59 (głosnik na full bo nic nie słychać)

Dymek - 2010-07-22, 21:34

Ktos z forumowiczow sie wybiera do Vojens?
KuKi - 2010-07-22, 21:50

Arai napisał/a
Holta według mnie nigdy nie zasługiwał na to, by jeździć w reprezentacji Polski, a utwierdziłem się w tym przekonaniu po tym jak już kolejny rok nie raczy nawet wystartować w IMP... Nie mówiąc już o tym, że nie potrafi wykrztusić słowa po polsku... To jest Polak? Wypadnie z GP i jak zapragnie jeszcze raz zaatakować cykl, to na chwile zapomni znów o Polsce i sobie przypomni nagle, że jest Norwegiem... A czemu tak? Bo wtedy łatwiej do cyklu będzie mu awansować, bo nie będzie musiał się przebijać przez trudne polskie eliminacje...


Nie spełnił oczekiwań kibiców półfinał IMP rozegrany w Łodzi. W stawce zawodników zabrakło trzech żużlowców. Nie pojawił się jeden z faworytów - Rune Holta. Oficjalną przyczyną jego nieobecności była awaria samochodu.

:D :D

Frezer - 2010-07-22, 22:00

Holta nie zjawił się z powodu małej kontuzji

http://www.sportowefakty....olty-niegrozna/

Arai - 2010-07-22, 22:53

I tu już wali kupą... Ile osób tyle wersji... Nie chciał przyjechać, to nie przyjechał...
A ten jego polski... No fajnie, zabawny był... Tyle słów to ja bym nauczył dziecko z zagranicy w 10 minut...

Frezer - 2010-07-22, 22:57

gratuluje Tomek end Hampela :D en de fantastyczna atmosfera :devil:
Joker - 2010-07-22, 23:00

To złoto jest bardziej pewne niż awans Łodzi do 1 ligi
Piechu - 2010-07-22, 23:20

Wiecie co ? bez holty i medziaka to zloto jest pewne dunczycy nie maja formy hans nic nie prezentuje bjarne tak samo nickiego nie ma reszta sie nie liczy , szwecja tylko AJ , i do konca nie wiadomo kto zajmie 4 msc UK ma harrisa w zwyzkowej formie od paru lat ale nic po za tym scoot nic simon nic , wifinden dno... także to jest kwestia czasu nie zdziwie się jak byśmy weszli dopiero w barażach żeby tam spasować sie z torem waidomo trening trenigiem ale 1 turniej wiecej nie zaszkodzi :) a trener dobrze wie że złoto tylko kwestia czasy :)

[ Dodano: 2010-07-22, 23:25 ]
Jeszcze zapomniałem o australi która w finale może nas ugryźć ale nie po złoto crump odczuwa kontuzje , suliwan i adams w formie . holder na tle golloba i jarka jest zerem :) Tyle co do mojej oceny :) Złoto jest nasze i nie ma się co kłucić bo naprawde zły dzień polskich zawodników musiałby to zepsuć

Pikey - 2010-07-22, 23:30

Piechu, na 18stke ode mnie dostaniesz słownik...
Anonymous - 2010-07-22, 23:45

Piechu napisał/a

Jeszcze zapomniałem o australi która w finale może nas ugryźć ale nie po złoto crump odczuwa kontuzje , suliwan i adams w formie . holder na tle golloba i jarka jest zerem :) Tyle co do mojej oceny :) Złoto jest nasze i nie ma się co kłucić bo naprawde zły dzień polskich zawodników musiałby to zepsuć


Może lepiej przypomne skład Australii...

1. Chris Holder
2. Dave Watt
3. Troy Batchelor
4. Rory Schlein
5. Darcy Ward


P.S. chętnie dołożę się do tego słownika :ble:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group