To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

Żużel - Najbardziej zmarnowane talenty polskiego ?u?la.

Piechu - 2010-07-18, 00:05

a ja powiem ze największym zmarnowanym talentem jest frezer xD \o/ gdyby nie problem ze sprzżetem to napewno by jezdził pod 6 z tarnowie xD
Frezer - 2010-07-18, 00:42

aha

Pisząc posta, wnosimy coś do dyskusji. Nie ograniczamy się do pisania postów 'jednowyrazowych'. ;)
//Icee

Dano92 - 2010-07-18, 01:25

Karol Ząbik- w E-lidze potrafił pokonać każdego
Patryk Pawlaszczyk- zapowiadał się na świetnego żużlowca
Marcin Rempała- Po wkroczeniu w wiek seniora praktycznie przestał jeździć
Tomasz Bajerski- z zawodnika z GP stać się bezużytecznym zawodnikiem
Rafał Szombierski- Tutaj talent był z prawdziwego zdarzenia, dobrze, że wrócił, to że po takiej przerwie radzi sobie całkiem całkiem w E-lidze tylko potwierdza,że naprawdę spory talent.
Rafał Klimek- odrazu po zdaniu licencji potrafił w meczu ligowym wygrywać z zawodnikami Stali Gorzów

Antonio Lindbreak- Bardzo widowiskowa jazda, w wieku juniora potrafił stawać na podium GP, niestety pogubił się chłopak.
..........................................................................................................
Co do Pawła Hliba owszem był to duży talent, lecz ja mu nie wróżyłem wielkiej kariery, gdyż był za gruby i praktycznie każdy start przegrywał. W lidze nigdy nic wielkiego nie jezdził

Dawid Kujawa- czy ja wiem czy on był takim wielkim talentem? Jedne zawody mu wyszły i tyle... równie dobrze moge napisać, że Adam Skornicki to zmarnowany talent bo wygrał IMP a teraz nic nie jezdzi

Michał Rajkowski - owszem mógł być solidnym żużlowcem, ale jakims wielkim talentem to on nie był, podobnie Kamil Brzozowski

Mike - 2010-07-18, 07:30

Co do Kujawy to fakt, że nie za bardzo można tu mówić o talencie. Jedna jaskółka nie czyni wiosny i nawet ostatniemu leszczowi potrafią wyjść pojedyncze zawody.
Lukan - 2010-07-18, 11:24

Piechu napisał/a
a ja powiem ze największym zmarnowanym talentem jest frezer xD \o/ gdyby nie problem ze sprzżetem to napewno by jezdził pod 6 z tarnowie xD


:lol2: :lol:

tekst roku :rotfl:

Frezer - 2010-07-18, 12:27

tak tekst roku a szczególnie to
Piechu napisał/a
ze sprzżetem

Mike - 2010-07-18, 12:32

O uj Wam chodzi? Trenuje chłopak w szkółce, to dobrze i może akurat będziemy mieli drugiego Kołodzieja :wink: . Nie czaje skąd w ludziach tyle zawiści/ zazdrości :F . Piechu naucz się składać zdania, bo aż przykro to czytać. Lukan mógłby z kolei nauczyć się w ogóle wysłowić. Emotikonki mają stanowić tylko dodatek, a nie podstawę wypowiedzi.


P.S. A najbardziej zmarnowany talent, to Karol Polak :/ .

P.S. 2 - Icee jak już się czepiasz to Lukan też nie wniósł nic do dyskusji.

Bobby - 2010-07-18, 13:16

- Karol Ząbik - (nie wiem co się z nim stało gdy przeszedł do wieku seniora)
- Robert Miśkowiak - (pamiętam jak walczył z Bjerre o IMŚJ, gdzie jest Bjerre? a on?)
- Andrzej Głuchy - (jezdził w Grudziądzu w 2005 roku, potem niezły rok w Gorzowie i słuch zaginął)
- Łukasz Romanek - (wiadomo)
- Robert Dados - (wiadomo)
- Karol Polak - ( :lol: )
- Bobby - (jakby miał lepsze starty w tym STS :/ )

Kuchno - 2010-07-18, 14:10

Bobby napisał/a
- Karol Ząbik - (nie wiem co się z nim stało gdy przeszedł do wieku seniora)


Kontuzje?

Daimos - 2010-07-18, 15:48

Był taki zawodnik ode mnie z osiedla Artur Bogińczuk,zawodnik jednych zawodów.Mojego starszego kumpel był jego mechanikiem i za każdym razem przed meczem mówił tak:zobaczysz teraz będzie dobrze, tak podręciłem sprzęt że będzie jechał,za każdym razem 2 pkt w meczu to był jego max...
Tak samo było przed impj w Lesznie 2002,mówił,zobaczysz pudło będzie,nikt go nie doceniał dlatego jaki był szok jak sie okazało że w finale pokonał takich zawodników jak Hampel Kołodziej czy Kasprzak.Tylko gdzie teraz oni są a gdzie on...

Adryss - 2010-08-07, 15:00

Myślę że ogromny talent posiadali:
Adrian Gomólski- jest teraz I ligowym średniakiem a zapowiadało się naprawdę dobrze
Robert Miśkowiak
Filip Sitera

Allen - 2010-08-09, 09:43

Adrian gdyby nie tyle przykrych kontuzji byłby super zawodnikiem. Szkoda :/
Norbi - 2010-08-09, 20:08

Adryss napisał/a
Filip Sitera

to nie polak ;D

Joker - 2010-08-09, 22:39

Adrian za rok będzie 2 ligowym wymiataczem :wink:
Allen - 2010-08-10, 13:16

Raczej do Was już nie przyjdzie ;)
Joker - 2010-08-11, 15:31

Zdziwisz sie
Allen - 2010-08-11, 15:36

Jakby przyszedł to bym sie zdziwił ale szansa sa bardzo bardzo małe. Kto do Was chce wrocic z poprzedniego sezonu jak wysuneliscie zawodnikow na siano ?
Pajter - 2010-08-11, 15:40

Adi zapowiadał się super. Dzięki krótkiej ręce pana Jacka szczególnie, który go tam wyzywał równo na treningach. Później tyle upadków, kontuzji... szkoda a nawet bardzo szkoda....

P.S Jołker Adi już z Gniezna nie odejdzie :]

A co myślicie o Kacprze Gomólskim ?

Joker - 2010-08-11, 15:43

Pytanie raczej brzmi kto będzie chciał u Was zostać jak nie płacicie zawodnikom i dług rośnie
Pajter - 2010-08-11, 15:48

Pytanie brzmi, który klub regularnie płaci swoim zawodnikom ? Opole jest zadłużone na potęgę, Poznań to samo, ostatnio coś słyszałem bodajże o Grudziądzu. Prawda jest taka, że w Gnieźnie od wielu lat przepłaca się zawodników np. Ferjan w tym sezonie lub w zeszłym Krzysztof Słaboń. Przy takich zarobkach, które ma Matej Ferjan powinien on być gwarantem 2cyfrówek. Spokojnie w przyszłym sezonie oddamy wam go do Pstrowa. :]
Bobby - 2010-08-11, 16:59

Czy Słaboń był przepłacony? Watpię :)
Joker - 2010-08-11, 18:01

Podobno 7 ośrodków żużlowych płaci regularnie swoim zawodnikom. Jeżeli miałbym zgadywać to stawiam na Leszno,Gorzów,Daugavpils,Rzeszów,Łódź,Lublin i Ostrów. Ale wróćmy do tematu.
ppysio - 2010-08-11, 18:08

Kolejarz ma ok. 150 tys. w plecy, 90 tys. stracone przez odwoływana imprezy. Będą nałożone kary na Barkera (przyjazd na Lublin, zabranie motoru klubowego), Ostergaarda (rzekome problemy żołądkowe, przyjazd na Łódź) i Frankowa (przyjazd na Lublin). Dużo będzie zależeć od frekwencji na MEP.
Szpadyzor - 2010-08-11, 23:53

Joker napisał/a
Podobno 7 ośrodków żużlowych płaci regularnie swoim zawodnikom. Jeżeli miałbym zgadywać to stawiam na Leszno,Gorzów,Daugavpils,Rzeszów,Łódź,Lublin i Ostrów. Ale wróćmy do tematu.

Damianie chyba o Toruniu zapomniałeś. : >

Joker - 2010-08-12, 10:12

Nie zapomniałem


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group