To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

Żużel - Pierwszoligowe plotki transferowe. :D

LoraKinho - 2010-10-08, 09:06

Burek tak samo i Ty powinieneś dostać, więc na Twoim miejscu siedziałbym cicho.

A po słowa Majka mogę się podpisać obiema rękoma :*

Billy - 2010-10-08, 09:17

Mam nadzieję,że Lublin wygra te baraże, a ma dzięki wzmocnieniom szanse bo w ekipie z Rybnika zabraknie Klindta ;)
Loxo - 2010-10-08, 09:34

Lublin nie awansuje z baraży chociaż u siebie wygrają z Rybnikiem, ale w Rybniku z 38 nie wyjdą.
Mike - 2010-10-08, 09:39

Loxo jaka zemsta :lol: . Ale ogólnie, to ja przestaję wierzyć w awans. Czytaliście co robi Lublin? :D Prawdopodobnie u siebie pojedziemy takim składem:

9.Rempała
10.Nieminen
11.Puszakowski
12.Fisher
13.Baran
14.Kostro
15.Hadek

Także Rybnik już się utrzymał, chyba że nasi działacze stosują tylko zasłonę dymną, kontraktując kolejnych leszczy ;d.

Billy - 2010-10-08, 10:00

U siebie ich dojedziecie moim zdaniem macie specyficzny tor, a Fisher i Nieminen podobno już od wczoraj trenują. Liczę na niespodziankę ze strony Lublina ;)
Loxo - 2010-10-08, 10:10

Nieminen i Fisher to czarne konie w tym spotkaniu.
Adryss - 2010-10-08, 10:17

E tam. Nieminen zrobi z max. 5 punktów a Fisher max. 3 punkty. Takie moje zdanie.
Lepszym posunięciem moim zdaniem byłoby Z/Z za Piszcza.

Loxo - 2010-10-08, 10:19

Zobaczymy co z tego będzie Nieminen z 5 pkt to się zgodzę a Fisher z 9 pkt zrobi.
Machu - 2010-10-08, 11:08

Jesli chodzi o Nieminana to jeśli faktycznie ma pojechać za Drymla to nie wiem czy jest to dobre posunięcie. Fisher jest w stanie zapunktować tylko pytanie czy on ma jakieś motory na Polske ? Zoabczymy jak to będzię. Szkoda ,że Swetman nie pojedzie bo u siebie całkiem całkiem punktował ,a Rybnik ma mocnych juniorów.
Anonymous - 2010-10-08, 11:50

Burek napisał/a
U siebie ich dojedziecie moim zdaniem macie specyficzny tor, a Fisher i Nieminen podobno już od wczoraj trenują. Liczę na niespodziankę ze strony Lublina ;)


Nieminen i Fisher to dopiero jutro w Lublinie beda. O 15 gra mecz piłkarski Motor, więc jak coś "potrenują" to około 18, a o 19 ciemno sie robi... Ew. niedziela rano - 9:00 i jazda. ;)

Machu napisał/a
Jesli chodzi o Nieminana to jeśli faktycznie ma pojechać za Drymla to nie wiem czy jest to dobre posunięcie.

wg mnie Nieminen nie pojedzie, będzie z/z za Drymla (Lukas ma jakies problemy z barkiem po upadku w Zlatej Prilbie).

Machu napisał/a
Fisher jest w stanie zapunktować tylko pytanie czy on ma jakieś motory na Polske ?


Można powiedzieć, że ma 4 dobre fury na polską ligę - i tutaj trzeba bardzo ładnie podziękować Rzeszowiakom, za wszystko ;)

Bomber - 2010-10-08, 15:44

Skrzypek napisał/a
Bierzcie sobie Jelenia gdzie chcecie, byle z daleka od sparty... już wolę słabonia na tym samym poziomie oglądać

Heheh skrzypek, oglądając kilka spotkań Sparty z tego sezonu w 100% bym Cie poparł jakbym kibicował ekipie z Wrocławia. Swego czasu zapowiadał się na fajnego grajka, ale chyba się gdzieś pogubił, lub "gwiazdka" zaczęła świecić mocniej ;]]] bo nie dało się patrzeć na to co gość wyprawiał na torze (nawet swoim!). Jak udało mu się wyjść dobrze spod taśmy to na trasie zachowywał się jak totalny amator, albo junior rozpoczynający karierę, podjarany faktem, że prowadzi w biegu ekstraligowym. W tej chwili jego miejsce jest w 1 lidze, niech wróci do Lubina, jeśli wejdą (OBY!!! Trzymam kciuki! KAROL BARAN aeeaaooo), odbuduje forme i po jakimś czasie wprowadzi Koziołki do e ligi jako honorowy obywatel miasta ;ddd

Rory - 2010-10-08, 16:54

Mike napisał/a
9.Rempała
10.Nieminen
11.Puszakowski
12.Fisher
13.Baran
14.Kostro
15.Hadek


Podobno na 10. mają dać Drymla jako z/z. Chciałbym, aby Lublin awansował, bo byłaby jakaś świeżość :P
Loxo w jakim czasie ma 90 postów, a ja w ciągu może pół roku zrobiłem 91 :D

Bobby - 2010-10-08, 16:57

Loxo jeszcze jakieś 3 tygodnie miał 2 warny , więc te 90 postów napisał w jakiś tydzień :] :]

Mam nadzieję , że Puzon załatwi I ligę Lublinowi :)

Piechu - 2010-10-08, 18:14

Skrzypek kojarzę Granda nawet miałem gdzieś jego gg ale chyba nieaktualne. ale 1 słysze ze dzwonili do niego ale zwała musiała tam być xD
Allen - 2010-10-08, 18:25

Kacper słaby hahaha dobre dobre się uśmiałem ale w dział humor powinieneś to wpisać.
A może napiszesz swider ze ty zaczałeś go wyzywać i pisać po 50 razy jak durne dziecko ? Od najgorszych. NIgdy z nim nie rozmawiales a wypisujesz bzdury hahaha i kto tu kumpli szuka ? Se wlewaj dalej ze rozmawiales z nim. Hubi tez go znasz jak swiania niebo, gowno wiesz gowno jesz ;] smacznego i fitness odwiedz ;]

Szogun - 2010-10-08, 20:11

Faktycznie czapeczka ;/
Allen - 2010-10-09, 13:16

Koszulka plus autograf i na dodatek wejście do parku maszyn :) Co prawda zgodziłem się wyczyścić mu jeszcze buty i kevlar za to, ale dla mnie to czysta przyjemność :)
Piechu - 2010-10-10, 22:35

Adi ale nie masz autografu w zeszycie od fizyki xD haa a ja mam xD Kiedys go sprzedam za grube pieniądze xD
Świder - 2010-10-11, 10:09

Allen napisał/a
Koszulka plus autograf i na dodatek wejście do parku maszyn :) Co prawda zgodziłem się wyczyścić mu jeszcze buty i kevlar za to, ale dla mnie to czysta przyjemność :)


Po tym co piszesz można nawet wywnioskować,że zgodziłbyś się mu wypucować i dzidę;]]] Tak liżącego pałe kolesia jak Ty jakiemukolwiek zawodnikowi na świecie to chyba nie widziałem. No ale dobre żeby to był jeszcze jakiś Rickardsson czy ktoś to izi,ale że tak liżesz jakiemuś przeciętniakowi to śmiech na sali to po pierwsze;] Po drugie mówisz,że to ja go wyzywałem jak dzieciak,ale to raczej ze mną trzymała większa częśc mirca i mnie popierała oprócz kilku Gnieznienskich dzieciaków z Tobą jako ich przywódcą na czele;] Poza tym to nie ja się nazywam zawodowcem/zawodowym żużlowcem i ja pisać to, na co tylko mam ochotę a on jeśli chcę być profesjonalista to powinien umieć się zachować a nie grozic mi wjazdem na chatę i doprowadzac mnie do wybuchu śmiechu :roll: Każdy sportowiec powinien umieć znieść słowa krytyki no ale widać on jeszcze do tego nie dorósł;] A czy gadałem z nim na żywo czy nie to nie istotne za bardzo jednak tak jak pisałem stałem obok niego gdy ten "rozmawiał" z wymiataczem z STSa a rozmową to trudno nazwać bo tak napuszonego dzieciaka i zarozumiałego jak on to ja dawno nie widziałem. Tyle z mojej strony a wy dalej jarajcie sie rudymi piegowatymi dziecmi;]

Stead - 2010-10-11, 10:30

Świder napisał/a
Po tym co piszesz można nawet wywnioskować,że zgodziłbyś się mu wypucować i dzidę;]]] Tak liżącego pałe kolesia jak Ty jakiemukolwiek zawodnikowi na świecie to chyba nie widziałem. No ale dobre żeby to był jeszcze jakiś Rickardsson czy ktoś to izi,ale że tak liżesz jakiemuś przeciętniakowi to śmiech na sali to po pierwsze;] Po drugie mówisz,że to ja go wyzywałem jak dzieciak,ale to raczej ze mną trzymała większa częśc mirca i mnie popierała oprócz kilku Gnieznienskich dzieciaków z Tobą jako ich przywódcą na czele;] Poza tym to nie ja się nazywam zawodowcem/zawodowym żużlowcem i ja pisać to, na co tylko mam ochotę a on jeśli chcę być profesjonalista to powinien umieć się zachować a nie grozic mi wjazdem na chatę i doprowadzac mnie do wybuchu śmiechu Każdy sportowiec powinien umieć znieść słowa krytyki no ale widać on jeszcze do tego nie dorósł;] A czy gadałem z nim na żywo czy nie to nie istotne za bardzo jednak tak jak pisałem stałem obok niego gdy ten rozmawiał z wymiataczem z STSa a rozmową to trudno nazwać bo tak napuszonego dzieciaka i zarozumiałego jak on to ja dawno nie widziałem. Tyle z mojej strony a wy dalej jarajcie sie rudymi piegowatymi dziecmi;]


Albo masz jakies kompleksy albo jesteś od dziecka taki . Kacper to bardzo lajtowy człowiek. Nie jest wcale zarozumiały ! Przynajmniej ja rozmawiając z nm prawie codziennie tego nie zauważyłem. Nie robi z siebie gwiazdy. Kilka razy na treningu szkółki zapychał amatorom motocykle i pomagał w różnych sprawach. Do krytyki jest przyzwyczajony tylko konstruktywnej a nie wieśniackiej tak jak twoja. Zresztą zajmij się swoim Tarnowem i swoim Kiełbaśa bo w finale MIMP wogóle startował ? buahahahaha takich macie wychowanków ! Zajebiści, sukces jak cało i zdrowo przejadą 4 kółka. Jest jeszcze Tadeusz Kostro ? :lol: Zresztą kończe pisac bo od razu widać co z Tarnowa to

// Lukan

Ogarnij słownictwo następny taki post będzie nagrodzony warnem
:)

Świder - 2010-10-11, 12:48

Po pierwsze to prosze dla kolegi o warna za obraze mieszkanców Tarnowa;] Po drugie chłopcze ja nigdy nie mówiłem ze ani Szymek ani Tadek to jacyś wielcy żużlowcy wiec nie wiem po co mi o tym piszesz;] Co najwyzej mówiłem,że Tadek to spoko koleś jako znajomy ot co no i że gdyby nie kontuzje to mógłby być naprawdę dobry ale jego kariera toczy się póki co tak a nie inaczej. A co do twojego ostatniego zdania to niestety raczej może ono bardziej pasowac to mieszkańców Gniezna gdyż to wy nie potraficie mi odpowiedzieć zadnymi trafnymi argumentami tylko na każdym kroku to jedno to drugie dziecko obraża bądz mnie,bądz Tarnow,na całe szczęście ja mam na to nalane;]

A tak w ogóle to nie cytuje się postu,który jest powyżej amatorze;]

Allen - 2010-10-11, 19:46

Amatorem możesz nazwać siebie bo jeździsz gorzej w STSa niż Bartosz Borzykowski na żużlu ;] Pisałeś, że Kacper jest słaby, 3 msc w MIMP, DMEJ i do tego chociażby jeden wynik z meczu ligowego 7+3 w Rzeszowie ;] Jeśli nie znasz żadnego wyniku tego zawodnika to milcz gdy nie jesteś pytany. Większość mirca była za Toba, bo albo po prostu zazdrości Kacprowi tak jak ty ;] albo walą ci puckę ;] Nie muszę mu się pucować i nic robić, bo to jest po prostu mój kumpel i tyle wieśku ;] A z resztą gówno cie to obchodzi czy mu się pucuje czy nie ;] Ty podobno lizałeś dupe Szymkowi tak pół tarnowa mówiło i co ? Spytaj kumpli ;]
Świder - 2010-10-11, 19:59

Ahahahahha :shock: Dobre żarty na noc nigdy nie są złe zią :lol: Z Szymkiem to ja praktycznie nie gadam co najwyżej ręke sobie podamy jak widzę się z nim czasem na stadionie i na tym się zazwyczaj nasza znajomość kończy;] Co do rudego łamagi: 7+3 w Rzszowie, łoooooooooooooooooo :shock: Do GP z nim :!: Ale kurde 3 lata temu bodajże Kamil Zieliński zrobił coś około dyszki z Toruniem objeżdżając Sullivana i Jagusia w kilku biegach i co tez jest kozak nie? :lol: Poza tym czego ja niby mam mu zazdrościć to nie mam pojęcia;] Gdybym miał taką zajawkę za młodu to byłbym żużlowcem (oczywiście gdyby pozwoliły mi na to finanse),lecz mnie to aż tak nie kręci a każdy się kieruje w życiu tym co jemu odpowiada więc zupełnie nie mam mu czego zazdrościć no ale żebyś Ty to zrozumiał to jednak za wysokie progi dla Ciebie :) A co do wyzywania od wieśniaków to przystopuj koleś i popatrz najpierw na mapę gdzie mieszkasz a potem wal takie teksty;] I nie mow mi rownież,że mam być cicho,gdyż jest to forum dyskusyjne i ja staram się jakieś argumenty w stronę Ciebie wysuwać,jednak gdy tylko jedna ze stron jest myśląca,wówczas ciężko o dyskusję na poziomie,no cóż 8)
Arai - 2010-10-11, 20:11

Kończymy tą głupią dyskusję!
Mike - 2010-10-11, 20:17

Tę dyskusję, nie "tą" :P .

Jeleniewski w Lublinie info 100% KMO, coby nie było. że OT.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group