To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

Żużel - Misztrostwa Swiata Juniorow Final 03.10

Mike - 2009-10-03, 17:58

No nie przystoi, ale nie widzieliśmy jak ten upadek wyglądał. Ward zdobył to mistrzostwo na torze głównie, dodałem tylko, że odrobinę mu pomogło szczęście ;) .
Potkinho - 2009-10-03, 18:09

no szczescia troche mial tu sie z Toba zgodze, jednak nie popelnij glupich bledow typu tasma czy upadek i wygral ;]]]]]
Anonymous - 2009-10-03, 18:36

Żal... Miernota-Wywrota ;/
Bryan - 2009-10-03, 18:53

Darcy WARD, Darcy WARD, Darcy WARD \O/

ps. Bójcie się chamy, po mistrza znów zmierzamy. :p
pozdrawiam wszystkich :* ; )

Mike - 2009-10-03, 19:02

Tak, jaraj się Australijczykiem, który za 5 lat może mieć Toruń w dupie. Fajnie, że zdobył mistrza, ale chyba lepiej by było jakby to zrobił, któryś z Polaków :] .
Mikelson - 2009-10-03, 19:36

Prawdziwy talent sam sie obroni ! Skoro nasi juniorzy nie zdobyli IMŚJ to znaczy że jeszcze nie są na tyle dobrzy ! A po co wciskać im medale na sile ?? Mieliśmy już wiele medali IMŚJ a potem w seniorach stają się przeciętniakami...

Ward na ten medal zasłużył postawą w lidze, objeżdżając po walce takich zawodników jak Nicki albo Emil. Wygrał najlepszy i to nie podlega dyskusji !! Oby tylko się nie cofnął w rozwoju lub nie zatrzymał. Potencjał ma na mistrza świata seniorów.

Boom - 2009-10-03, 19:39

Dany napisał/a
Tak, jaraj się Australijczykiem, który za 5 lat może mieć Toruń w dupie. Fajnie, że zdobył mistrza, ale chyba lepiej by było jakby to zrobił, któryś z Polaków :] .

żyj chwilą...
Dany a ja sie ciesze, ze Ward zostal Mistrzem. Co napiszesz mi ze mnie taki patriota i nie kibicuje polakom? A mozesz sobie pisac... wiesz gdzie to mam :) ?

Bryan - 2009-10-03, 20:02

Dany napisał/a
Tak, jaraj się Australijczykiem, który za 5 lat może mieć Toruń w dupie. Fajnie, że zdobył mistrza, ale chyba lepiej by było jakby to zrobił, któryś z Polaków :] .


bez komentarza... :crazy:

Skulek - 2009-10-03, 20:06

Szkoda Woffindena i Janowskiego.
Mike - 2009-10-03, 20:47

Boom a wiesz gdzie mam, to że Ty gdzieś masz? ;D
Spoko, że Ward zdobył mistrzostwo, ale ja w takich zawodach kibicuję Polakom zawsze. Nawet Zengocie, chociaż go nie lubię, bo jest z ZG :P .

Ya neck - 2009-10-03, 23:15

Ale chyba nie ma nic dziwnego w tym, że my, jako Torunianie, kibicujemy zawodnikowi z naszego klubu, co? A Bydgoszczaki nie kibicowałyby Ruskowi, gdyby startował? Różnica między nim a Wardem jest jedynie taka, że ten drugi zna w miarę dobrze polski język. Tak samo my, jak i Tyfusy za 10 lat będziemy traktowali Warda jak naszego wychowanka (o ile Karkosik dalej będzie głównym sponsorem, a Rusek nie odejdzie z Tyfusowa).

Btw. W pozostałych kwestiach w 100% zgadzam się z Mikelsonem.

DaVe - 2009-10-03, 23:18

Nie sraj koprem, wygral moze mial fart moze nie i tyle w temacie. Tego sie obawialem krzyzaakow co beda sie duma unosic. Wygral bo byl najlepszy i tyle.
Speed - 2009-10-03, 23:32

Ale tu nikt się z krzyżaków nie unosi. Tylko Ci co gadają, że Ward przyfarcił... bo Woffinden miał taśmę...To nie Ward przyfarcił tylko Woffinden nie wytrzymał i dotknął taśmę w 1 biegu. Rozumiem żal, że Polacy nie zdobyli medalu. Wykluczenia zabrały im szanse na tytuł. Mnie tylko szkoda Zengoty bo ost. rok w wieku juniora dla niego.
Ya neck - 2009-10-03, 23:52

DaVe napisał/a
Nie sraj koprem, wygral moze mial fart moze nie i tyle w temacie. Tego sie obawialem krzyzaakow co beda sie duma unosic.

A kto tu się dumą unosi? Żeby nie być gołosłownym, zacytuj. Czekam.

DaVe napisał/a
Wygral bo byl najlepszy i tyle.

Chyba wszystkie z chłopaki z Torunia tak uważają, ale Ty chyba tego nie rozumiesz, masz jakieś fobie, urojenia, nie wiem, może powinieneś odwiedzić lekarza? Dlaczego zawsze robisz z gówna problem???



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group