To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

Żużel - Dru?ynowy Puchar ?wiata '09

Mauger - 2009-07-18, 21:42

No ostatnie zdjęcie najlepsze ;d
SwiezY - 2009-07-18, 21:50

nie no takiego czegoś to się nie spodziewałem :F
zmokłem caluteńki ;D ale tor był "prawie" suchy ;D

Yahu - 2009-07-19, 17:57

Ufff... to był prawdziwy horror! Mamy złoto, wywalczone, wręcz wyszarpnięte Australijczykom! Coś pięknego! Hampel klasa! Kasprzak i Miedziński zrobili swoje, a Gollob? Gollob to jest Gollob! Słabiutki występ ale w najważniejszym momencie nie zawiódł! Brawa dla całej ekipy!
Ori - 2009-07-19, 18:43

aeaeaooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Jarek Hampel Jarek !!!

Polska!!!

oj oj mocno :)

Vodecka - 2009-07-19, 18:48

Yahu napisał/a
Gollob to jest Gollob! Słabiutki występ ale w najważniejszym momencie nie zawiódł!


A ja uwazam, ze Gollob zawiodl. To wstyd zeby tak doswiadczony zawodnik musial jechac na motorze mlodego Kasprzaka w decydujacym momencie turnieju.Przez cale zawody nie umiec sie spasowac to do niego nie podobne. Ale najwazniejsze, ze mamy to złoto i dzieki dla calej druzyny. Przedni turniej \o/

SwiezY - 2009-07-19, 19:14

Ori napisał/a
aeaeaooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Jarek Hampel Jarek !!!

Polska!!!

oj oj mocno :)


iiiiiii Jarek Hampel Jarek ;D

przednie zawody, przepięknie ;D
ale i tak po było też dobrze ;D

Ori - 2009-07-19, 19:33

Powachal Vodecke napisał/a
motorze mlodego Kasprzaka


tak sie cieszylem ze nawet tego nie widzialem na ale

Jarek Hampel Jarek !!

SwiezY - 2009-07-20, 13:36

Polscy żużlowcy po raz trzeci zdobyli złote medale Drużynowego Pucharu Świata. Jak się jednak okazuje, puchar nie będzie wbrew wcześniejszym zapowiedziom ich własnością.
- Tomasz Gollob był ogromnie zaskoczony, kiedy przedstawiciele BSI odebrali mu Puchar Świata imienia Ove Fundina. Poinformował mnie telefonicznie o tym fakcie. Sam jestem ciekaw jakie będzie uzasadnienie tej decyzji - powiedział dla SportoweFakty.pl przewodniczący Głównej Komisji Sportu Żużlowego Piotr Szymański.

Jak się okazało, w regulaminie Drużynowego Pucharu Świata zamieszczonym na stronie FIM, nie ma słowa o tym, kiedy puchar staje się własnością jednej z drużyn. Nasze ustalenia potwierdza Grażyna Makowska z biura sportu Polskiego Związku Motorowego. - W przepisach nie ma określonych warunków, na których dana drużyna zdobywa Puchar Świata na własność. Intencją FIM jest jednak to, aby wykonano replikę Pucharu im. Ove Fundina i żeby po każdy zawodach tego typu był on wręczany na własność zwycięskiej reprezentacji. Trudno natomiast określić, co w tym momencie zrobi BSI - wyjaśniła Grażyna Makowska.

Z pucharem czy bez, radość polskich kibiców po zwycięstwie Polaków jest ogromna. A naszej drużynie niezależnie od przepisów dotyczących własności pucharu, nic nie odbierze tytułu najlepszej reprezentacji w sezonie 2009.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group